Meriq
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 03 wrz 2009, 12:32

Ubrania przez internet?

04 wrz 2009, 10:33

Kupujecie ubrania w internecie? Nie boicie się, że nie traficie z rozmiarem? Gdzie kupujecie?

Awatar użytkownika
Happiness
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 198
Rejestracja: 24 sie 2009, 11:48

05 wrz 2009, 16:57

Hej
Ja pare razy kupowałam przez internet - na allegro. Muszę przyznać, ze może z dwa razy trafilam z rozmiarem, a reszta to nie wypaliła!! Ostatnio zakupilam bluzkę, która upatrzyłam w sklepie, była dobra, a zamówiłam na allegro za połowę ceny :ico_brawa_01:

marusia
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 wrz 2009, 17:57

14 wrz 2009, 18:30

>> Happiness
Lepiej kupować ciuchy w sklepach internetowych bo możesz zwrócić towar do 10 dni od daty otrzymania - na allegro nie ma takiej opcji chyba że ktoś bardzo pójdzie Ci na rękę - ale mi to sie jeszcze nie zdarzyło.

Ja osobiście kupuje sporo bielizny przez Internet, a odzież to raczej bluzki, bluzy, swetrki i czasem koszule (koszule tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów czytaj -> mierzone w sklepie :p ) - bo w sklepach internetowych jest sporo taniej. Co do bielizny to polecam nowo otwarty sklep mojego dobrego przyjaciela :ico_haha_01: link usuniety przez moderatora forum
Ostatnio zmieniony 15 wrz 2009, 11:23 przez marusia, łącznie zmieniany 1 raz.

kinia19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2009, 01:03

17 wrz 2009, 01:05

Ja osobiście sporo kupuje bielizny przez internet - jeszcze ani razu się nie zawiodłam. Jednak co do droższych to wole po prostu tradycyjnie obejrzeć towar w sklepie :).

olli3
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 28 sie 2009, 08:38

22 wrz 2009, 20:49

Jeśli znam rozmiarówkę marki, bez obaw kupuję na allego, zawsze jeszcze przstudiowuję dla pewności podane wymiary:) Ale zdarzyła mi się raz "wtopa" z kurtką, sprzedająca naciągnęła wymiary i okazała się dużo za duża:) I to był raz, kiedy kupowałam coś nieznanej mi marki.

brocante-99
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 28 wrz 2009, 10:20

28 wrz 2009, 10:53

Ja bieliznę też lubię kupować w internecie, bo szczerze mówiąc trudno jest znaleźć naprawdę ładną w przystępnej cenie w normalnych sklepach :/
Ciuchy i dodatki też, najczęściej na allegro chyba jednak. Biżuterię ostatnio najczęściej na rafidu. Nie lubię przepłacać w stacjonarnych sklepach, bo w internetowych mają takie same wyroby, albo i lepsze za niższe ceny :ico_oczko:

kinia19
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 17 wrz 2009, 01:03

03 paź 2009, 12:30

Polecam sklep Gatta Active. Ostatnio kupiłam tam sobie spodnie :). Bardzo mi się podobają.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

15 paź 2009, 09:40

Szczerze mówiąc to kupuję 90% w internecie, przede wszystkim na Allegro no i ostatnio na link został usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 07 gru 2009, 14:37 przez choto, łącznie zmieniany 1 raz.

Domka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 08 paź 2009, 14:39

15 paź 2009, 10:36

Ja tez na necie zamawiam - prosty rachunek: duzo taniej;) Poza tym, czasami nie mam czasu na bieganie po sklepach a koniecznie cos potrzebuje, to wtedy opcja sklepu internetowego najbardziej mi odpowiada. Przed monitorkiem, wygodnie, rach-ciach i zamowione. Butki tez juz kupowalam - moje przepiekne sneakersy (wazne a w zasadzie najwazniejsze, zeby mozna bylo zwrocic towar - najlepiej bez zadnych dodatkowych kosztow, no i ten caly proces zakupu musi szybko sie odbywac - super jak w przeciagu 2 do 3 dni przesylka jest dostarczona).
Ze sklepami internetowymi to jest chyba tak, ze trzeba sie raz odwazyc i jezeli wszystko za pierwszym razem dobrze pojdzie, to zaloze sie, ze nastepny raz dosc szybko nastapi. Inaczej natomiast, jak za tym pierwszym razem cos "nie wypali" - drugiego na bank juz nie bedzie.

domi81
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 16 paź 2009, 11:52

16 paź 2009, 11:57

Ja kupuję i dla siebie i dla córeczki w Internecie, po pierwsze - nie mam czasu na bieganie po sklepach, po drugie jest duuużo taniej!
Dla córeczki kupuje na link został usunięty przez obsługę forum- sprawdzony sklep - jakość ubranek jest świetna a ceny bardzo niskie, jak hurtowe.(ostanio dodali fajne ubranka z napisami "kocham moją mamę", tatę itd)
Dla siebie kupuję głównie na allegro - na licytacjach naprawdę można kupić coś fajnego w dobrej cenie.
Ostatnio zmieniony 07 gru 2009, 14:37 przez domi81, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości