Awatar użytkownika
goya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2008, 13:27

co jeść by mieć zdrowe włosy?

16 wrz 2009, 14:54

ostatnio postanowiłam wziąć się za siebie i zadbać wreszcie o swoje włosy, bo nawet moja fryzjerka ostatnio za głowę się łapała. kupiłam sobie jakieś gotowe maseczki i jakiś szampon regenerujący i mam nadzieję, że niedługo włosy nie będą już przypominały kupy siana. czytałam też gdzieś, że najlepsze efekty i tak daje dobra dieta i że najlepiej jest dbać o włosy od wewnątrz. czy któraś z was wie jakie produkty najlepiej wpływają na włosy? słyszałam coś o orzechach ale nie wiem czy to do końca prawda...

Awatar użytkownika
Liliana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 26 cze 2008, 11:19

17 wrz 2009, 10:31

goya, ja też słyszałam, że kondycja włosów poprawia się głównie od diety, ale ciężko jest teraz znaleźć cokolwiek bez chemii. Ja na twoim miejscu zainwestowałabym raczej w jakieś dobre kosmetyki, np. jedwab do włosów, bo ponoć fajnie nawilża.

Awatar użytkownika
Askja
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 23 cze 2009, 23:22

17 wrz 2009, 11:02

Jedwab to raczje zly pomysl, bo moim zdaniem wlosy sa po nim przetluszczone a nie nawilzone. Poza tym, to dobrze kombinujesz z tym odzywianiem od wewnatrz, bo takie powierzchowne metody jak szampony czy maski nie zawsze daja takie efekty jak np suplementy odzywiajace wlosy. Ja ostatnio zaczelam brac Onozis i powiem szczerze, ze te tabletki calkiem spoko dzialaja. A co do maseczek, to slyszalam, ze Wax jest dobra, ale osobiscie jej jeszcze nie probowalam.

dobcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 22 maja 2009, 13:56

17 wrz 2009, 15:10

goya, spróbuj sobie podciąć trochę włosy. Czasem to pomaga i włosy zaczynają się zupełnie inaczej układać. Możesz też kupić sobie jakąś dobrą odżywkę u fryzjera o ile cena cię nie przerazi :( a co do produktów to słyszałam, że ryby bardzo dobrze na włosy wpływają.

Awatar użytkownika
goya
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 19 lut 2008, 13:27

17 wrz 2009, 16:02

oj powiem szczerze, że podcięłam już prawie 5 cm i od tygodnia kombinuję z tymi odżywkami i nic. poza tym, włosy zaczęły mi trochę wypadać i jednym słowem słońce + prostownica to dla nich najwidoczniej zabójstwo.

dobcia
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 27
Rejestracja: 22 maja 2009, 13:56

18 wrz 2009, 10:22

To w takim razie koniecznie pożegnaj się z prostownicą i unikaj słońca. Z tym drugim niedługo pewnie nie będziesz miała problemu, bo zapowiadają deszcze :) W każdym razie jeśli chodzi o twoje włosy to ja też zastanowiłabym się nad jakimś suplementem i to koniecznie z aminokwasami siarkowymi, bo one najlepiej ponoć działają.

togs
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2009, 15:29

28 paź 2009, 18:00

Możesz sobie kupić jakiś wspomagacz w kapsułkach "skrzypowitę' albo coś w tym rodzaju. Stan Twoich włosów poprawi się bardzo szybko, ale jest jeden minus: musisz zażywać ją systematycznie, bo jeśli przerwiesz to włosy będą znowu bardzo osłabione. Z tego co wiem, to rybi tłuszcz dobrze wpływa na jakość włosów.

rysio51
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 27 paź 2009, 11:22

04 lis 2009, 14:35

Jeżeli chodzi o jedzenie to nie mam pojęcia, ale podobno kapsułki ze skrzypu polnego dają dobre efekty na zdrowe włosy i paznokcie :) Dostepne oczywiście w aptece.

HaPantoten
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 27 mar 2012, 18:57

27 mar 2012, 19:05

zimą i wczesną wiosną bardzo trudno o pełno wartościową dietę. Dlatego warto teraz sięgnąć po suplementy takie jak Ha-Pantoten Optimum zawierający wszystkie witaminy, mineraly i wyciągi roślinne niezbędne, aby włosy były piękne i zdrowe.

Awatar użytkownika
Mysza
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 69
Rejestracja: 29 wrz 2011, 11:38

29 maja 2012, 18:02

Mi w regeneracji włosów pomógł plussz lady, linia stworzona na potrzeby kobiety, zawiera wyciąg ze skrzypu i inne witaminy i minerały wzmacniające włosy. Tabletek nie lubię łykać ale plussz ma przyjemny smak i pije się go jak napój więc tym bardziej chętniej po niego sięgam :)

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość