Awatar użytkownika
kasiakasinska2
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 62
Rejestracja: 19 paź 2009, 13:52

okres

02 lis 2009, 10:50

mam głupie pytanie no ale cóż kto pyta nie błądzi
chcę mieć dzidzie mam już jedną chłopca który na 4 latka. od tamtej pory brałam mykrogynon . przestałam pół roku temu od tamtej pory biorę codziennie kwas foliowy i staramy się z mężem o rodzeństwo dla Kuby. i cztery cykle miałam normalne 28 dni. przedostatni zaczął mi się 25 dnia po ostatniej miesiączce . a teraz myślałam że już nam się udało ale 24 dni po ostatniej miesiączce zaczęłam plamić było tego mało a 28 dnia cyklu dostałam silnych buli brzucha wzięłam 2 no-spy i nic nie pomogły. do tego mam takie pytanie bo jak mi się zaczął ten okres to jest bardzo obfity i lecą mi skrzepy krwi. czy wy przy okresie też macie takie skrzepy. dodam że gdy miałam 19 lat poroniłam w 16 tygodniu ciąży ze względy na toksoplazmozę. a Kubę urodziłam e 29 tygodniu ciąży za względu na skurcze.
i tak się zastanawiam czy te skrzepy mogą świadczyć o poronieniu. czy to był normalny zwykły okres

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

02 lis 2009, 23:11

kasiakasinska2, koniecznie zrób test i biegnij do lekarza bez wzglądu na jego wynik :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

03 lis 2009, 14:03

kasiakasinska2, koniecznie zrób test i biegnij do lekarza bez wzglądu na jego wynik :ico_noniewiem:
zgadzam sie :ico_oczko:
lepiej zeby lekarz cie przebadal wdedy rozwieje twoje rozsterki :ico_sorki:
idz i nie czekaj
3maj sie :-)

Wróć do „Ginekologia - Położnictwo”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość