Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

AGD niezbędne w kuchni...

12 lis 2009, 22:06

Zapewne każdy z Was ma małe i duże AGD w domu :D
bez jakiego sprzętu nie możecie się obejść? jakich Wam brakuje, jakie funkcje cenicie sobie najbardziej?

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

13 lis 2009, 21:26

dla mnie sprzętem nr 1 w kuchni jest...zmywarka. Mogłabym obejść się bez każdego innego sprzętu,ale zmywarka musi być :ico_sorki: :ico_oczko:
Nigdy nie znosiłam mycia naczyń, babrania się w tłustych garach :ico_wstydzioch: Dlatego pierwszym sprzętem zakupionym do nowego domu była właśnie zmywarka
Poza tym standard- kuchenka, pralka :ico_oczko:

Nie wiem,czy do AGD zalicza się Thermomix,ale mnie to urządzenie bardzo odpowiada :ico_oczko:
Miksuje,miesza i wyrabia ciasto,robi soki,gotuje,sieka :ico_oczko: Jak ktoś ma trochę wolnych środków na koncie,to też polecam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

14 lis 2009, 20:46

Ja tak samo jak BeataW, nie obyłabym sie bez zmywarki oszczedza moj czas i ręce. Pozatym jak każdy chyba nie wyobrażam sobie zycia bez pralki,lodówki i kuchenki :-)

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

14 lis 2009, 20:52

ja nie mam takiego szczęścia i nie posiadam zmywarki... z powodów prostych.. zbyt mała kuchnia.
lodówka to podstawa. a jeszcze jakby była taka side by side z kostkarka lodów, było by super.
Kuchenka rzecz jasna... mam zwykłą, gazową z czterema palnikami. jestem zadowolona bo ma swój styl. taki retro.

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

17 lis 2009, 10:55

Najlepiej byłoby mieć swoją kucharkę i wtedy nie byłoby problemu z tym bez jakiego sprzętu nie mogłabym się obyć ;-) Ale jako, że nie posiadam ani kucharki, ani sprzątaczki tym bardziej, to w kuchni do szczęścia potrzebuję zmywarkę (uhhh nie lubie zmywać naczyń), piekarnik(!!), bo kocham zapiekanki, pieczenie i wszystko co można upiec, no i jeszcze kuchenkę gazową koniecznie, bo do elektrycznej przekonać się po prostu nie mogę!

lilo

17 lis 2009, 11:14

Oprócz podstawowych lodówki i kuchenki - mikser to podstawa w mojej kuchni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
gofia
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 317
Rejestracja: 26 kwie 2008, 22:45

19 lis 2009, 16:26

no mój robot kuchenny niedawno zdechł.... nad czym ubolewam bo też bez niego nie umiem żyć :D
a kostkarka do lodów? ktoś z Was posiada taką wbudowaną kostkarkę do lodów?

bajajka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 24 cze 2009, 19:13

29 lis 2009, 00:51

ja się ostatnio przekonałam jak beznadziejnie jest żyć bez lodówki. no zepsuła się franca, nagle z dnia na dzień. całe szczęście tylko dwa dni czekałam na transport mojego nowego cudeńka indesita no a poza tym, rzeczywiście - bez zmywarki jak bez jednej ręki, łatwo przyzwyczajamy się do pewnych udogodnień...
Ostatnio zmieniony 29 lis 2009, 08:55 przez bajajka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 lis 2009, 21:56

Lodówka i kuchenka to chyba standard w każdej kuchni :ico_oczko: Jak nie miałam zmywarki to jakoś żyłam (ale co to za życie było :ico_haha_01: ), no ale obiecałam sobie,że przy remoncie zakupimy taką. Zmieściła się, chociaż kuchnia mała, teraz nawet mąż zadowolony, bo go nie gonię do zmywania :ico_haha_01:
Poza tym mikrofalówka, zwłaszcza jak się ma małe dziecko jest bardzo przydatna.

genuine
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 28 lis 2009, 03:02

30 lis 2009, 18:10

Dla mnie niezbędna jest mikrofalówka w kuchni:). Jest to kuchenka mikrofalowa marki Beko i doskonale mi pomaga w szybkim przygotowaniu sobie obiadu czy jakiegokolwiek posiłku:). Często nie ma się przecież czasu, a dzięki niej nie tylko na nim oszczędzam, ale jedzenie w niej podgrzane naprawdę mi smakuje:).
Ostatnio zmieniony 30 lis 2009, 21:22 przez genuine, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość