Awatar użytkownika
emka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2009, 22:44

jak ożywić nasze kuchnie??:)

14 lis 2009, 22:15

czyli wszelkie alternatywy dla nudnej kuchni:) są takie przedmioty, które potrafią zmienić cały nastrój, harmonię w pomieszczeniach naszego gniazdka ;) uwielbiam gadżety, które cieszą oko a zarazem są przydatne. Macie jakieś upatrzone perełki??
Bo ja już mam:)
Ostatnio zmieniony 16 lis 2009, 12:30 przez emka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

15 lis 2009, 11:45

emka, niestety nie idzie otworzyć tych twoich linków a chętnie bym pooglądała co tam masz

co do nudnej kuchni to ja po pzreprowadzce obkleiłam drzwiczki i wygląda od razu jak nowa
było z tym trochę roboty ale udało

jakieś ładne firanki tez mogą trochę odświeżyć wnętrze

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

16 lis 2009, 16:30

ja uwielbiam zywe kwiaty w sezonie zawsze na blacie kuchennym mam swieże kwiaty ale zima to doniczkowe na parapecie tyle że na duzego kwiatka sobe nie moge pzwolić bo mam mały i waski parapet :/
Lubie też na stole miec patere z przeróżnymi owocami żywymi oczywiscie :-)

Awatar użytkownika
emka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2009, 22:44

17 lis 2009, 01:14

nie wiem czemu sie nie otworzyły ale wstawię raz jeszcze:) oprócz tego na co poluję mam w swojej kuch zegar, którego sama nafaszerowałam ziołami, kwiatami, ususzone pomarańcze, pałki cynamonu itp:) można takie kupić ale poprosiłam stolarza o stelaż i sama dokończyłam resztę;)
Obrazek
i poszukuje jakis filiżanek, nie musza być identyczne, nawet lepiej bedzie jak będa inne
jest jeszcze jedna opcja - bardziej wesoły;)
Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

17 lis 2009, 01:55

emka, - śliczne moja mama kolekcjonuje imbryczki i dzbaneczki . Stoja u niej na szafkach i półkach w kuchni a kazdy ma swoją historrie :-)
Wstaw fotke zegara bardzo mnie zaciekawiłaś

shine
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 54
Rejestracja: 09 lis 2009, 14:12

18 lis 2009, 12:56

Dużo dodatków ożywi nasza kuchnię. Tylko z tym trzeba ostrożnie żeby nie przesadzić! Ja lubię świeczki. W kuchni również. Jakieś fajne misy, czajniki, w ogóle akcesroia kuchenne. Inspiracji kuchennych szukam zazwyczaj na myin.pl bo mają tam duży wybór ciekawych gadżetów :)

Awatar użytkownika
emka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2009, 22:44

18 lis 2009, 21:41

edulita nie mam aktualnie czym zrobić tego zdjęcia:( wstawię więc fotkę tego na którym sie wzorowałam, wyszedł praktycznie tak samo tylko inne wypełnienie(ziarenka)mam:)
Obrazek

Awatar użytkownika
HighHills
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 27 maja 2009, 13:15

21 lis 2009, 21:26

Widziałam gdzieś bardzo podobny zegar, śliczny!!:)
A ja lubie minimalizm. Trochę dlatego, że łatwiej utrzymać porządek, trochę dlatego, że w takich wnętrzach sie wychowałam. Minimalistycznie, ale też przytulnie - to moja główne wytyczne:) Dlatego zwykle ożywiając kuchnię czy pokój decydowałam się na hyzie-myzie na ścianach;) Przez enigmatyczne hyzie-myzie rozumiem naklejki na ścianę, do przedpokoju kupiłam np. taki jakże piękny kwiat . Pomieszczenie zmieniło się nie do poznania, polecam każdemu, kto chce szybko i diametralnie zmienić charakter kuchni/pokoju:)

paryżanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:14

25 lis 2009, 22:06

A moim zdaniem wystarczy pomalowac jedną ze ścian kuchni na jakiś żywy kolor, dodać do tego trochę suchonych owoców na sznureczkach nad blatem kuchennym i gotowe :)

Coś może a'la zdjątko poniżej :)

Obrazek

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

25 lis 2009, 22:20

emka, - fajna sprawa bardzo mi się podoba :-)

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość