Paulina111
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 kwie 2009, 15:46

Konferencja klimatyczna w kopenhadze

18 lis 2009, 15:12

Słuchajcie 7 grudnia w Kopenhadze odbędzie się konferencja klimatyczna.

Co roku z powodu zmiany klimatu cierpią tysiące ludzi – powodzie, susze, huragany, czyli to wszystko o czym codziennie możemy przeczytać w gazetach i co możemy obejrzeć w TV.

A czy wiecie, że jesteśmy ostatnim pokoleniem, które może to zmienić? Wystarczy zredukować emisję gazów cieplarnianych, przede wszystkim dwutlenku węgla. Może je zapewnić jedynie światowe porozumienie w sprawie ochrony klimatu.

Jeżeli zbierzemy wystarczającą ilość podpisów, a potrzebujemy ich setki tysięcy, zmobilizujemy polityków do działania w kwestii ochrony klimatu. ŚWIAT JEST W NASZYCH RĘKACH. Jeśli więc choć trochę interesuje Was los naszej Ziemi odwiedźcie naszą stronę i złóżcie swój podpis.

Kilka sekund. My decydujemy.

www.tydecydujesz.org
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 23:29 przez Paulina111, łącznie zmieniany 2 razy.

Misia27
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 07 gru 2007, 23:20

21 lis 2009, 23:26

Strasznie trudno żyć ekologicznie w naszych czasach, ale najważniejsze to chyba wyrobić w sobie odpowiednie nawyki, typu zabieramy własną torbę do sklepu czy segregujemy śmieci.
Tak czy tak, ja się podpisałam. Mnie ten problem pewnie nie będzie już dotyczył, ale moje wnuki tak.
Pozdrawiam

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

13 mar 2010, 22:00

hehehe chyba ze 2012 roku nas szlak trafi hehehe. Sory za czarny humor. hehe.
ok. ok. się robi.

Wróć do „Prawo, praca i polityka”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość