togs
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 32
Rejestracja: 19 wrz 2009, 15:29

Turnus odchudzający

23 lis 2009, 21:30

Co sądzicie o "turnusach kondycyjnych"? Przeczytałam o tym ostatnio na stronie Primavera Spa i zaczęłam się poważnie zastanawiać nad takim siedmiodniowym "obozem przetrwania". Wiem, że tydzień intensywnego ćwiczenia i diety daje dobre efekty, ale po powrocie do domu może wrócić efekt jo jo. Chociaż jeśli potraktować taki turnusy jako początek regularnego odchudzania, to brzmi mobilizująco. Co o tym sądzicie?

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

24 lis 2009, 11:21

Wiem, że tydzień intensywnego ćwiczenia i diety daje dobre efekty, ale po powrocie do domu może wrócić efekt jo jo.
myślę, że przez 7 dni nie zgubisz aż tyle, żebyś miała obawiać się efektu jojo
Chociaż jeśli potraktować taki turnusy jako początek regularnego odchudzania, to brzmi mobilizująco. Co o tym sądzicie?
jeśli nie masz innych wydatków to czemu nie, dla mnie jednak rezultat tego turnusu nie jest wart aż takich pieniędzy (nie piszesz tu o cenie ale to zapewne dość kosztowna imprezka)

paryżanka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 80
Rejestracja: 17 cze 2009, 22:14

07 sty 2010, 11:52

W Primavera SPA osobiście wolałabym skorzystać z relaksujacych masaży tudzież jakichś zabiegów wellness aniżeli z tygodniowego odchudzania. Wydają mi się bardziej skuteczne.
jednak jeśli chcesz zakosztowac tego turnusu to dlaczego nie. Spróbuj i opisz nam jak było :)

camelar
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 22 lut 2010, 16:34

23 lut 2010, 15:07

A możecie powiedzieć jakie zabiegi waszym zdaniem są najlepsze w hotelu Primavera?? Bo wybieram się tam na kilka dni z moją rodzinką. Pomyślałam, że przy okazji skorzystam z oferty spa, ale chciałabym poznać wasze opinie na temat zabiegów. Mnie strasznie kusi masaż czekoladowy. Czy któraś z was była na takim zabiegu??

kasior
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 27 lis 2009, 14:45

03 mar 2010, 11:28

Tak się składa,ze byłam na turnusie odchudzającym w primaveraspa i w oim przypadku to podziałało. Najbardziej spodobały mi się zabiegi z...czekolady:) "Czekoladowa rozkosz" to jest to:) Dzięki temu nie miałam już potrzeby podjadania mojego ukochanego przysmaku:)

regina-w
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 08 lut 2011, 10:31

08 lut 2011, 10:49

Mi najbardziej podobają się zajęcia w terenie :) Co jak co, ale obcowanie z przyrodą nie tylko poprawia zdrowie, ale także odpręża i dostarcza dużą dawkę energii :)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

11 lut 2011, 20:20

w Szczyrku w Górskim Hotelu przez 2 tygodnie jest turnus , warsztaty prowadzone przez Adriana Lukoszka.
W cenie jest nocleg wyzywienie (metoda A.Lukoszka) sauna, masaze, wycieczki itd.
Cena 2.000,- / osoby :-D

IwonaWaleczko
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 18
Rejestracja: 28 maja 2013, 11:52

Re: Turnus odchudzający

29 maja 2013, 20:55

Co sądzicie o "turnusach kondycyjnych"? Przeczytałam o tym ostatnio na stronie Primavera Spa i zaczęłam się poważnie zastanawiać nad takim siedmiodniowym "obozem przetrwania". Wiem, że tydzień intensywnego ćwiczenia i diety daje dobre efekty, ale po powrocie do domu może wrócić efekt jo jo. Chociaż jeśli potraktować taki turnusy jako początek regularnego odchudzania, to brzmi mobilizująco. Co o tym sądzicie?

Jeśli wrócisz do starych nawyków i będziesz się objadać pizzą czy innym śmieciowym jedzeniem to efekt jojo zawsze będzie co byś nie robiła.

naomi778
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 16
Rejestracja: 05 cze 2013, 20:37

Re: Turnus odchudzający

05 cze 2013, 23:38

Ja na taki turnus z chęcią bym pojechała, przynajmniej na pewien czas po turnusie wpadłabym w nawyk i kto wie, czy indywidualnie nie zaczęłabym ćwiczyć. Sam okres turnusu na pewno byłby nie małym wyczynem ze względu na mój brak kondycji... bardzo nad tym ubolewam od dłuższego czasu i chciałabym w końcu to zmienić.. więcej się ruszać..ale brak motywacji.. a na takim turnusie jest pewnie zupełnie inaczej, inna atmosfera, więcej energii i chęć do działania ;) jak miałabym okazje na pewno bym skorzystała. Wydaje mi się , ze to jest świetna sprawa, a i słyszałam że podczas pobytu zapewniają odpowiednią dietę, dobraną tak jak należy to też duży plus. Trzeba od czegoś zacząć, a taki turnus może dużo odmienić... dziewczyny żeby spalić zbędne kilogramy to jestem przeciwna odchudzaniu, tylko i wyłącznie ruch i nie ma narzekania!! :D

lili
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 23 maja 2013, 18:11

Re: Turnus odchudzający

22 kwie 2015, 14:37

Przyznam szczerze, że zamiast pojechania na turnus odchudzający, wolałabym sobie zafundować normalne wakacje, gdzieś na rajskiej wyspie ;-) Wolę klasyczne odchudzanie w Naturhouse w Katowicach, niż takie eventy gdzie skupia się ileś ludzi. Wiem, że dla niektórych może być to motywujące, ale dla mnie jako introwertyka, to raczej więcej stresu niż zabawy.

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość