aniaNes
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2009, 03:46

pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

04 gru 2009, 10:30

Piszę do Was, ponieważ potrzebuje w najbliższym czasie wziąć pożyczkę na sprzęt AGD, ok. 4 tys. Interesuje mnie szybka pożyczka np. przez Internet gdyż nie mam czasu na załatwianie zbędnych formalności. W związku z tym chciałabym się Was poradzić, czy jest to sprawdzony rodzaj pożyczki i czy może ktoś z Was może mi udzielić kilku wskazówek w tym zakresie np. na co mam zwrócić szczególną uwagę? Przez przypadek trafiłam na taki artykuł Bardzo mnie on zaniepokoił.
Z jednej strony boję się, że mogę zostać oszukana, z drugiej jednak strony jest to bardzo kusząca oferta ponieważ jest niskie oprocentowanie i przede wszystkim nie musiałabym wychodzić z domu i tracić czasu na czekanie w długich kolejakach. Dlatego też proszę Was o pomoc, jak to naprawdę wygląda w rzeczywistości. Może ktoś z Was brał już taką pożyczkę i mógłby mi udzielić kilku wskazówek?
Z góry dzięki za wszystkie odpowiedzi!
Ostatnio zmieniony 04 gru 2009, 11:44 przez aniaNes, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
BadGirll
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 11 sty 2009, 23:12

04 gru 2009, 15:00

Nie sądze żeby to był dobry pomysł... w takich umowach jest dużo haczyków....
Ostatnio zmieniony 19 lip 2010, 13:57 przez BadGirll, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
rybka80
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3622
Rejestracja: 06 mar 2009, 14:57

05 gru 2009, 00:35

jak dla mnie to zły pomysł
po pozyczke psozłabym do banku gdzie mam juz konto

margott
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 31 gru 2014, 17:56

Re: pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

31 gru 2014, 18:07

Nie popieram brania pożyczek "chwilówek". Bo to nie pewne źródło i dużo odsetek do zwrotu.

layla
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 194
Rejestracja: 04 gru 2009, 23:49

Re: pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

05 mar 2015, 00:04

Żadnych mini ani chwilówek to jedna wielka lichwa a nie pożyczka. Nie dajcie sę oszukać.

Awatar użytkownika
oneira
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 10 kwie 2015, 10:47

Re: pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

10 kwie 2015, 11:44

Żadna pożyczka nie jest dobrym pomysłem, no chyba, że od rodziny, chociaż na takiej też można wyjść jak Zabłocki na mydle. Jeśli chcemy coś kupić, czy nie lepiej zaoszczędzić pieniądze?

Jolanda
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 123
Rejestracja: 08 mar 2015, 15:48

Re: pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

14 kwie 2015, 17:25

A da się zaoszczędzić na nowe mieszkanie? Jak to zrobić?

hhalina90
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 83
Rejestracja: 30 cze 2015, 12:54

Re: pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

25 kwie 2016, 10:45

Pożyczka przez internet niczym nie różni się od normalnej pożyczki, oprócz tego, że taką pożyczkę można otrzymać niemal natychmiast i bez wychodzenia z domu. Przez internet można też porównać pożyczki wielu firm i wybrać najtańszą, chociaż większość firm ma podobne warunki - tutaj http://www.terve.pl/pozyczki/pozyczka-przez-internet można sobie porównać oferty największych firm (większość oferuje pierwszą pożyczkę za darmo).

Awatar użytkownika
Nova23
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 236
Rejestracja: 05 cze 2014, 12:26

Re: pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

13 maja 2016, 11:06

Jeśli będziemy ostrożni podczas podpisywania umowy to nie mamy się czego obawiać. Wzięłam kiedyś niedużą pożyczkę od https://www.mini-credit.pl/ i jedyne co dodatkowo zapłaciłam to prowizję. Początkowo miałam negatywne zdanie co do chwilówek ale teraz je zmieniłam.

Marlena77
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 20 cze 2016, 19:59

Re: pożyczka przez internet-czy to dobry pomysł??

20 cze 2016, 20:08

@Nova23 zgadzam się, że wystarczy rozsądek przy podpisywaniu umowy. Z reguły do ofert dołączone sa jasne warunki, wystarczy przeczytać ze zrozumieniem. Np na stronie https://kredyt123.pl/, gdzie można uzyskać pożyczkę jest jasno wszystko opisane. Ponadto jest możliwość skontaktowania się z doradcą, który rozwieje nasze wątpliwości. Moim zdaniem pożyczka przez internet to nić strasznego. Wręcz przeciwnie - uważam, że to dobra rzecz, można wszystko załatwić bez wychodzenia z domu.

Wróć do „Mieszkanie i dom”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość