misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Badania hormonalne

20 sty 2010, 01:02

Kochane mam ogromny problem,doradźcie mi proszę jak bedziecie w stanie.

otóż od jakiegos czasu mam nieregularne cykle raz mi sie zatrzymała @ musiałam wywoływać by sie dowiedzieć za jakis czas,ze mam torbiela zaczełam brac tabletki antykoncepcyjne i torbiela nie ma na szczęście, wiec tabletki odstawiłam ok 2,5 miesiaca temu jak dobrze pamiętam :ico_noniewiem: ale pierwszy cykl po nich @ nie nadeszła i musiałam wywoływac luteiną dostałam sie do dobrego lekarza,który od razu skierował mnie na badania hormonalne,bo raz mam jakieś wycieki z brodawki bo przyciśnieciu no i ,ze mam tak nieregularne @ po za tym staram sie o dzidzie...

wiec badania ,które mi zalecił to TSH, który mam dobry bo juz go zrobiłam,ale następne takie jak FSH i LH,które musze zrobić w 3dc i PROLAKTYNE oraz PROGESTERON w 18dc niestety teraz @ spóxnia mi sie juz 2 tydzień i niestety nie czuje aby miała przyjsc i sama nie przyjdzie,a do gina mam dopiero termin na 9 marca termin badań konczy mi sie 29 stycznia...

Dziewczyny co robic czekać do 9 marca czy robic bez wzgledu na cykl te badania? załamana jestem bo @ sama nie przyjdzie bez wywołania jest ze mna coraz gorzej czy ja zaczełam przekwitac?
pomóżcie proszę :ico_placzek:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

20 sty 2010, 09:08

misia81, a moze do tego lekarza zadzwon i powiedziec jak sprawa stoi...wogole to skoro zlecial to i tak zrobilabym badania bez wzgledu na wszystko

Żaba
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1001
Rejestracja: 06 lip 2007, 22:19

20 sty 2010, 10:10

misia81, ja też myślę, że najlepiej jak zadzwonisz do lekarza i spytasz co masz robić. On ci powie czy jest sens robić badania w innym dniu cyklu czy najpierw należy wywołać @. A jak się do niego nie dodzwonisz to może spytaj w tym ośrodku, gdzie masz robić badania co ci radzą. Oni też tam pewnie jakąś wiedzę mają jak to wygląda w różnych dniach cylku. A może to rzeczywiście :ico_ciezarowka: .

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

20 sty 2010, 10:16

misia81 Jak masz robić badania w danym dniu cyklu to tak musi by TEN dzień cyklu bez dwóch zdań, bo w tym dniu będzie największe steżenie hormonu o który masz badać !!!

Idź do lekarza na wywołanie @, bo cykl jak wiesz liczy się od pierwszego dnia krwawienia.

[ Dodano: 2010-01-20, 09:18 ]
czy ja zaczełam przekwitac?
:ico_olaboga: dziewczyno, na przekwitanie to masz jeszcze sporo czasu, gdzieś przynajmniej z 15 lat. tym sobie nawet głowy nie zaprzątaj.

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

20 sty 2010, 12:19

Dziewczyny co robic czekać do 9 marca czy robic bez wzgledu na cykl te badania? załamana jestem bo @ sama nie przyjdzie bez wywołania jest ze mna coraz gorzej czy ja zaczełam przekwitac?
pomóżcie proszę
no coś Ty. do przekwitania to ci jeszcze bardzo daleko. Zadzwoń do swojego gina i zapytaj co robić, jeśli się nie dodzwonisz to zadzwoń do tej przychodni i zapytaj, oni na pewno ci powiedzą, czy robić badania w trzecim dniu, czy czekać, no i czy zrobią badanie po upływie ważności skierowania, ale myślę, ze tak. Ale najpierw zrób test ciążowy!!!Trzymam mocno kciuki!!!!!

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

21 sty 2010, 01:13

Kochane moje dziekuje za odzew tak jutro z rana zrobie teścik chociaż jestem pewna ,ze jedna krecha jak byk bedzie..w nastepnym tygodniu podejde do mojego gin poprostu bez kolejki i tylko sie go zapytam co robic bo jak mam czekac do 9 marca to oszaleje a juz delikatnie zaczełam puchnąc od braku @ :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-21, 00:15 ]
a nadal bierzesz te tabletki antykoncepcyjne?
Bo może ta spóźniająca się @ to ciąża?
nie nie biore juz ich dawno...a ciaza hmm raczej nie żadnych obiawów niestety nie mam tylko humorki jutro sie wszystko okaze :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-01-21, 00:16 ]
to i tak zrobilabym badania bez wzgledu na wszystko
o tym też myślałam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-01-21, 00:20 ]
Idź do lekarza na wywołanie @, bo cykl jak wiesz liczy się od pierwszego dnia krwawienia.
tak ja wiem Małgosiu,ale na mnie tylko działa LUTEINA a luteiny nie moge wziasc bo jak wiesz to hormon i mi zafałszuje wyniki :ico_sorki:

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

21 sty 2010, 10:30

i jak Madziu? :ico_noniewiem:

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

21 sty 2010, 11:43

Madziu też Ci do radzę, może idź do lekarza, a może wykonaj test..
Przekwitać napewno nie przekwitasz, raczej nie ten wiek na przekwitanie :)

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

21 sty 2010, 12:42

ja na Twoim miejscu najpierw zrobiłabym test - podejrzewam, że Twój gin też Ci to zaleci, potem zadzwoniłabym do gina i niech on zdecyduje co należy zrobić. życzę, aby wszystko dobrze się ułożyło.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

21 sty 2010, 13:30

jedna krecha dziewczynki miałam racje nie czuje sie na ciaze niestety...
wnastepnym tygodniu jak bede miała pierwsze zmiany podejde do niego bez kolejki i zapytam co zrobic :ico_noniewiem: zaczynam sie bardzo martwic :ico_sorki:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość