agnieszka779525
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 lut 2010, 17:07

14 miesieczny łobuz

24 lut 2010, 17:09

MOJ 14 MIESIECZNY MALUCH JEST WREDNYM ŁOBUZIAKIEM CO ROBIC NIE WCALE SIE NIE SLUCHA SKACZE PO MEBLACH GDY CZEGOS NIE DOSTANIE BADZ COS MU SIE ZABRONI ZUCZA SIE PLACZE TO JEST NAPRAWDE NIE DO ZNIESIENIA CALY CZAS ZA NIM LATAM A TERAZ JESTEM PO RAZ DRUGI W CIAŻY I POSTANOWILAM ZE BEDE GO NOSIC I DZWIGAC TYLKO DO KWIETNIA GORA MAJA ZE WZGLEDU NA 2 MALUCHA MAM 2 -3 MIESIACE ZEBY POPRAWIC JEGO ZACHOWANIE PROSZE O RADY !!


wybaczcie za duze litery i jezeli urazilam was w pewien sposob moim postem ale jestem tylko czlowiekiem ! mieszkam z rodzicami mialam ostatnio malo czasu dla dziecko praca ... a gdy wrocilam do domu i stalam sie spowrotem mamą na cały etat zobaczylam cos czego do tej pory nie widzialam mojego małego synka ktory placze gdy nieda mu ise telefono kiedy on chce nie pozwoli mu coś zrobić wziąc czy wejsc na luzko placze zuca sie na podloge krzyczy ... to bardzo przykry widok dla matki nie zdaje wam sie ... moze niektore z was sa IDEALNE ale ja nie !oczekiwalam pomocy a nie oceny ! więc prosze tylko o tym co moge zrobić jak to zmienic a nie o ocene
Ostatnio zmieniony 25 lut 2010, 00:23 przez agnieszka779525, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

24 lut 2010, 17:55

MOJ 14 MIESIECZNY MALUCH JEST WREDNYM ŁOBUZIAKIEM
:ico_noniewiem: jakby mama mnie tak nazywała tez bym sie buntowała ;-) :ico_noniewiem:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

24 lut 2010, 18:07

MOJ 14 MIESIECZNY MALUCH JEST WREDNYM ŁOBUZIAKIEM
:ico_noniewiem: jakby mama mnie tak nazywała tez bym sie buntowała ;-) :ico_noniewiem:
ja też....
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
może mnień najpierw swoej podejście do dziecka,ono ma dopiero 14 miesięcy a sądze że Ty jesteś trochę strasza więc co z atym idzie powinnaś być mądrzejsza.są różne dzieci:żywiołowe tak jak Twoje dziecko albo spokojne które godzinami przegląda jedną książeczkę.To że skacze ,szaleje i Cię nie słucha to jest ..Twoja wina,dzici są takie jak je rodzice wychowują...może znajdz mu jakąś zabawę, może mu się nudzi albo chce zwrócić na siebie Twoją uwagę...ale zacznij może od zwracania się do dziecka,mimo że jest malutkie nalezy mu się szacunek

lilo

24 lut 2010, 19:15

Coś mi tu podpuchą pachnie :ico_noniewiem:
14-miesięczne dziecko "skaczące" po meblach???

A ogólnie zgadzam sie z Lalka.
Ostatnio zmieniony 24 lut 2010, 20:54 przez lilo, łącznie zmieniany 1 raz.

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

24 lut 2010, 20:21

lilo z tym skakanie to akurat wierze...moja Hania mając rok wchodziła wszędzie i "skakała" po meblach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Aga26
4000 - letni staruszek
Posty: 4158
Rejestracja: 08 mar 2007, 09:40

24 lut 2010, 21:22

agnieszka779525, z tego co piszesz to masz prawdziwe żywe srebro w domu :-) Twój maluszek niestety z wiekiem będzie próbował wymuszać i sprawdzać na ile może sobie pozwolić. Może spróbój znaleźć jakąś zabawę która zajmie go na dłużej. Jakieś książeczki, pierwsze puzzle, klocki. To jest okres kiedy dziecko naprawdę potrafi się już zająć. Na początek baw się z nim, to zawsze lepsze niż gonienie za dzieckiem :ico_oczko:
Na Twoim miejscu skoro maluszek jest wg Ciebie nieposłuszny zaczełabym stosować karnego jeżyka. Uprzedzam że na początku nie będzie łatwo i będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość ale z czasem zobaczysz przyniesie oczekiwany skutek :-)
Krzykiem niestety niczego nie załatwisz a wręcz przeciwnie możesz pogorszyć sytuację.
--------------------------------------
Foremki nie podchodźcie tak "ostro" do postu dziewczyny. Jest nowa na forum więc może nie wiedzieć że duże litery oznaczają krzyk a poza tym jest w ciąży i pewnie targają nią hormony. Podejrzewam że pod wpływem chwili napisała tego posta a swoje maleństwo kocha nad życie i wcale tak o nim nie myśli :ico_oczko:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

24 lut 2010, 22:42

agnieszka779525, z tego co piszesz to masz prawdziwe żywe srebro w domu :-) Twój maluszek niestety z wiekiem będzie próbował wymuszać i sprawdzać na ile może sobie pozwolić. Może spróbój znaleźć jakąś zabawę która zajmie go na dłużej. Jakieś książeczki, pierwsze puzzle, klocki. To jest okres kiedy dziecko naprawdę potrafi się już zająć. Na początek baw się z nim, to zawsze lepsze niż gonienie za dzieckiem :ico_oczko:
Na Twoim miejscu skoro maluszek jest wg Ciebie nieposłuszny zaczełabym stosować karnego jeżyka. Uprzedzam że na początku nie będzie łatwo i będziesz musiała uzbroić się w cierpliwość ale z czasem zobaczysz przyniesie oczekiwany skutek :-)
Krzykiem niestety niczego nie załatwisz a wręcz przeciwnie możesz pogorszyć sytuację.
--------------------------------------
Foremki nie podchodźcie tak "ostro" do postu dziewczyny. Jest nowa na forum więc może nie wiedzieć że duże litery oznaczają krzyk a poza tym jest w ciąży i pewnie targają nią hormony. Podejrzewam że pod wpływem chwili napisała tego posta a swoje maleństwo kocha nad życie i wcale tak o nim nie myśli :ico_oczko:
aga ja miałam na myśli słowo WREDNY,nazwałabyś tak swoje dziecko?bo ja nigdy...

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

24 lut 2010, 22:46

agnieszka779525 :ico_szoking: :ico_szoking: Skacze po melbach? Jakieś nad wyraz pobudliwe dziecko :ico_noniewiem: bo mojemu 20 miesięcznemu dzieciątku nawet to do głowy nie przyszło :ico_noniewiem: starszemu też nie..cos w to nie wierzę!?
WREDNYM ŁOBUZIAKIEM
Łobuziakiem rozumiem ale czemu wrednym ..może ma po mamie skoro takimi hasłami rzuca?!
Współczuje takiej mamy, naprawdę...

[ Dodano: 2010-02-24, 21:48 ]
14-miesięczne dziecko "skaczące" po meblach???
Też tak sądze :ico_zly:

[ Dodano: 2010-02-24, 21:49 ]
moja Hania mając rok wchodziła wszędzie i "skakała" po meblach :ico_oczko:
Jak miała 14 miesięcy?! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

25 lut 2010, 00:54

Ja na temat skakania po meblach na razie sie nie wypowiem ;-) ale..
na pewno nie zastosowalabym zadnych jeżykow :ico_sorki: Dziecko chce zwrocic na siebie uwage zapewne bo tak jak pisze agnieszka779525, byla zapracowana
wiec za co malucha karac?
:ico_noniewiem:
A kto sie nim zajmował jak pracowalas? mama? :-) pewnie babcia na wiele pozwalała, teraz nie mozna oczekiwac ze z dnia na dzien zrozumie ze nie wolno mu tego czy tamtego skoro wczesniej było inaczej :ico_sorki:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

25 lut 2010, 08:55

agnieszka779525, na pewno nie bedzie latwo ,skoro rzuca sie na ziemie i krzyczy to znaczy ze nie umie w inny sposob okazac swego zniechecenia czy dominacji ,ale na to tez jest rada ...zawsze liczy sie twoja konsekwencja w dzialaniu i trzeba pamietac ze to ty wychowujesz malucha a nie on ciebie czy twoi rodzice nawet jak go pilnuja ,powinniscie wraz z rodzicami ustalic wspolne zasady co wolno a co nie maluchowi,pamietaj ze to ty powinnas miec zawsze ostatnie zdanie w konsekwencji wychowania ...gdy tarza sie po ziemi bo na cos mu nie pozwolilas to zwyczajnie staraj sie przeczekac jego atak ,on wie ze w taki sposob moze cos na tobie wymusisc i badz konsekwentna i ani nie rozmawiaj z nim wtedy a ni nie podchodz ,jedynie uwazaj by sobie krzywdy nie zrobil np tlukac glowa o podloge ...jesli wiesz ze za chwile moze byc krzyk staraj sie skierowac jego uwage np nie wiem na ptaszki latajace ,na skaczaca zabke iwiesz cos w tym stylu ........jak pisalam bedzie to trudne ale nie niemozliwe ..zycze wiele cierpliwosci i wytrwania bo warto by cie sluchal :-)

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość