camelar
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 22 lut 2010, 16:34

obozy/ kolonie dla dzieci

26 lut 2010, 10:47

Chciałabym zrobić mojemu młodszemu bratu prezent i wysłać go gdzieś na wakacje. Kiedyś był nad morzem z rodzicami i bardzo mu się tam spodobało. Ale tym razem chciałabym, żeby pojechał sam. Ma 12 lat i zależy mi na tym, żeby podczas wakacji był bezpieczny i dobrze się bawił. Może znacie jakieś ośrodki, biura podróży, które organizują wyjazdy dla dzieci? Będę wdzięczna za namiary;)

Awatar użytkownika
Magda.Mała.Mi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lis 2009, 11:02

08 kwie 2010, 17:46

Moja młodsza siostra była w Lloret de Mar w Hiszpanii z biurem podróży Funclub (link został usunięty przez obsługę forum). Bardzo sobie chwaliła. Piękna plaża i zorganizowane animacje nie pozwalały na nudę. Z tego co wiem wychowawcy i ratownik super :) Spróbuj może u nich.
Ostatnio zmieniony 08 kwie 2010, 20:03 przez Magda.Mała.Mi, łącznie zmieniany 1 raz.

ola87
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 19 sty 2010, 19:06

11 kwie 2010, 00:49

ja tam swoje dziecko wysylam tylko z krakowskim harcturem

Awatar użytkownika
Magda.Mała.Mi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 08 lis 2009, 11:02

12 kwie 2010, 14:33

regionalny patriotyzm często brany jest pod uwagę przy wyborze biura podróży, z którym wyjeżdża czy to dziecko, czy my sami. :)

Awatar użytkownika
emka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 paź 2009, 22:44

12 kwie 2010, 15:53

A może obóz harcerski?:) przyjemne z pożytecznym;) obozy są organizowane w rożnych częściach Polski, także za granicą.... Tam będzie i bezpiecznie i wesoło. Nauczy się tez nowych rzeczy i pozna ciekawych ludzi:D

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

13 kwie 2010, 13:33

Bardzo czesto szkoly organizuja kolonie i obozy latem. Cena przyzwoita a i ludzie sprawdzeni. :-)

cirrus
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 25 cze 2009, 19:29

19 kwie 2010, 23:05

jeżeli chcesz wysłać go nad morze, to tylko do Dąbek z Ok-tours, mają tam duży wybór zajęć, także brat na pewno znajdzie coś dla siebie, moja młodsza siostra z nimi jeździ co roku i jeszcze nigdy nie wróciła zawiedziona..poznaje tam dużo nowych znajomych i rozwija swoje zdolności artystyczne, potem oczywiście muszę znosić jej niekończące się opowieści jak to było cudownie, ale ogólnie warto tam wysłać dzieciaka ;)

Awatar użytkownika
osa123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2012, 20:00

17 mar 2012, 20:09

Jeśli chodzi o obozy zagraniczne, to polecam biuro Funclub. Syn mojej znajomej był z nimi we Włoszech i z tego co wiem był bardzo zadowolony. Koleżanka na początku obawiała się, czy puścić dziecko samo w taką podróż, ale po powrocie utwierdziła się tylko w przekonaniu, że to była dobra decyzja- dziecko nauczyło się samodzielności i pokory. Bardzo chwaliła też sobie opiekę nad dziećmi, więc czego więcej trzeba? :)

Awatar użytkownika
rudzik
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 7
Rejestracja: 30 mar 2012, 13:57

30 mar 2012, 14:14

osa123 rowniez slyszalam ze Funclub ma super oferty obozow mlodziezowych. Kuzynka wyjezdza z nimi w tym roku do Hiszpanii, ciocia ma obawy sie ja puscic, bo to pierwszy jej wyjazd kiedy zostawia mame, ale ja uwazam ze to swietna okazja na lekkie usamodzielnienie i swietna zabawe:)Za moich czasow takich mozliwosci nie bylo lub ich cena byla nie z tej ziemii, ale gdybym tylko miala taka mozliwosc, to ani chwili zawahania:D

Awatar użytkownika
Dorota84
Papla
Papla
Posty: 797
Rejestracja: 03 lut 2009, 22:28

17 cze 2012, 17:20

Mój jeszcze jest za mały na kolonie, ale siostra wysyła w tym roku dzieci z BUTem, jak się sprawdzą to za rok czy dwa też z nimi dziecko wyślę ;) Widziałam ich ofertę, wiekowo już by się załapał na kolonie dla najmłodszych, ale chyba jeszcze nie jest na to gotów (albo ja nie jestem gotowa ;))

Wróć do „Nasze hobby”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość