Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

problem z nadmierną potliwością :(((

26 lut 2010, 15:36

witam was dziewczyny

od dluzszego czasu mam pewien problem i nie wiem jak sie znim uporac w prawdzie nie bylam u lekarza moze i powinnam sie wybrac...chodzi o to ze straszne się poce..najbardziej pod pachami :ico_placzek: :ico_placzek:

jest to dla mnie bardzo uciazliwe gdyz nie moge nosic normalnie bluzeczek sweterkow poniewaz zawsze widac na nich wielkie plamy ktore nie daja mi zyc :ico_noniewiem:

probowalam juz wielu dezodorantow ale zdanen nie pomaga
bardzo sie stresuje i zle odzywaim moze to jest na tle psychicznym bardziej

nie wiem juz co mam robic chcialabym tak jak kazda normalna dziewczyna podniesc reke w tramwaju i nie musiec sie wstydzic ze kazdy sie na mnie patrzy bo mam wielka plame :((

pomozcie prosze
moze mialyscie podobny problem do mnie i uporalyscie sie z nim

zrozpaczona :ico_placzek: [shadow=red][/shadow][shadow=brown][/shadow][glow=yellow][/glow]

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

26 lut 2010, 17:52

kasieŃka, kup sobie etiaxil, naprawdę działa sprawdziłam na własnej skórze :-)

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

27 lut 2010, 09:57

pestka,

dziekuje wiesz..ze wlasnie ostanio o nim czytalam jest jescze pare innych dezodorantow ale etiaxil chyba sporo kosztuje okolo 60-70 zl ; :ico_noniewiem:

a powiedz jak go uzywalas??

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

27 lut 2010, 10:04

kasieŃka, ja kupiłam go w promocji na allegro ale można też w aptece, nie pamiętam dokładnie ale płaciłam jakieś 30 zł, jest bardzo wydajny więc na długo starcza mimo, że opakowanie jest nieduże, ja stosowałam wieczorem na umytą i wysuszoną skórę i miałam spokój na min tydzień
możesz dostać go do skóry normalnej i wrażliwej

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

27 lut 2010, 10:30

mam ten sam problem :/

wypróbowałam już mase dezodorantów, sztyftów, itp :/

chyba sie skusze na ten "apteczny" :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

27 lut 2010, 10:33

pestka,

na pewno go wyprobuje tylko boje sie jednego bo wyczytalam ze blokuje on w jakis sposob gruczoly potowe i to jest szkodliwe tak niby pisza na internecie.. :ico_noniewiem:

nie wiem czy pozniej nie bede miala jakis problemow zdrowotnych :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-02-27, 09:37 ]
czytam i czytam i masakra niby po dłuzszym stosowaniu etiaxilu
wypadaja wlosy czlowiek jest nerwowy :ico_szoking: jakies toksyny sa z organizmu usuwane porazka jaks sklad etiaxilu to mieszanka alkoholowa kurde boje sie..

:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pestka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2033
Rejestracja: 16 mar 2007, 09:46

27 lut 2010, 12:00

kasieŃka, dla mnie był ok, nie wystąpiły żadne skutki uboczne, stosuję go od wakacji
jakies toksyny sa z organizmu usuwane
jeśli są usuwane to chyba dobrze :ico_oczko: a tak na poważnie moim zdaniem warto spróbować
a czytałaś ulotki lekó jakie przepisywali Ci lekarze? większość z nich może mieć skutki uboczne ale je bierzesz
gdyby etaxil był taki szkodliwy to nie sądzę by wypuścili go na rynek :ico_noniewiem:
wypróbowałam już mase dezodorantów, sztyftów, itp :/
ja też, i wtedy to dopiero nerwowa byłam bo kasa wydana a problem nadal nie znikał, no i jeszcze większość sztyftów brudzi ubrania a ten nie zostawia śladów
kasieŃka,jak nie spróbujesz to nie przekonasz się czy Ci pasuje, ja nie zmuszam, decyzję musisz podjąć sama

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

27 lut 2010, 12:44

pestka,

napewno go wyprobuje bo mam juz dosc tych plam nawet jak piore pozniej ciuszki to nie schodza te rozne plamiska do konca :ico_placzek:

ale teraz sobie kupie i z ciekawosci zobacze czy warto :*:*
dzieki pestka p.s na pewno napisze co i jak ..trzymajcie za mnie kciuki
bo plakac sie chce jaki czlowiek jest skrepowany jak ma taki problem :ico_placzek:

a zycie codzienne nie polega na chowaniu sie w domu, a ciaglym kontakcie z ludzmi .. :ico_noniewiem: bo to takie stresujace ..wygladac jakby sie co dopiero wyszlo z pod prysznica :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-02-27, 11:47 ]
izuś_85,


damy rade jak wyprobujesz ten etiaxil daj znac podzielimy sie opiniami..

aha i wyczytalam tez ze moze byc dobry ten płyn na pocenie się :

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 25#5186125
jest tanszy a podobne ma wlasciwosci jak etiaxil

wyprobuje jeden i drugi :ico_brawa_01: juz sie nie moge doczekac kiedy ubiore w koncu jakas ladna bluzeczke i nie bede sie martwic o plamy ...

[ Dodano: 2010-02-27, 11:49 ]
http://www.i-apteka.pl/product-pol-2082 ... -50ml.html yy sorka tutaj masz :D :-D

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

27 lut 2010, 13:06

ja mam problem z nadpotliwoscia stop , strasznie szybko mi sie poca :( to dopiero jest uciazliwe, macie cosik na stopki, bo jakos do lekarza sie troche wstydze :(

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

27 lut 2010, 14:45

JoannaS,

rozumiem Cię w pewnym sensie, bo moja mama ma to samo a ja znowuż mam problem z "paszkami" :ico_placzek: w lecie to jest masakra mojej mamie się tak pocą nogi, ze juz sobie nie daje z tym rady ale nic nie robi prawie wogole z tym :ico_sorki: moczy jedynie w soli od czasu do czasu uzywa kremow ktore sa przeznaczone do nadmiernej potliwosci stop...ogolnie nic to nie daje z tego co wiem to moze byc na tle nerwowym takze wiec chyba jakies badanka tez by sie przydaly .. :ico_noniewiem:

ja mam nadzieję, że mi pomoże ten caly etiaxil ..

zobacz sobie tutaj masz artykul dotyczacy pocenia sie stop moze cos ciekawego wyczytasz http://www.pfm.pl/u235/navi/199964

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość