Wenusjanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 lut 2010, 16:22

Poszukuję przedszkola dla mojego malucha - Warszawa

02 mar 2010, 14:17

Drogie Forumowiczki! Jestem mamą 2,5 letniej Izuni . Od września chciałabym posłać ją do przedszkola ale szukam już teraz. Rozglądam się za różnymi placówkami - państwowe ale też nie wykluczam prywatnego - na terenie Warszawy. Może polecicie swoje przedszkole albo jakieś które znacie i uważacie że warto się nim zainteresować. Dziękuję z góry za porady :)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

02 mar 2010, 20:08

Wenusjanka, dobrze zrobisz jak sama sie tez przejdziez do pkola i tam porozmawiasz np z dyrektorem,moze nawet cie oprowadzi po pkolu ,poza tym u nas jest tak ze sa drzwi otwarte do nowo przybylych ...zreszta musisz podzwonic czy jeszcze sa zapisy od wrzesnia ,bo sa placowki co juz maja zamkniete zapisy

Wenusjanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 17 lut 2010, 16:22

03 mar 2010, 14:28

No wlasnie obawiam się że w niktórych placówkach są już zamkniete listy i się nie dostane :( A polecasz jakies konkretne ? Czy możesz masz swoje pociechy w przedszkolu ? Chciałąbym się poradzić kogoś . W niektórych placówkach już byłam ale jeszcze się nie zdecydowałam na konkretną ..

Kristal
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2010, 17:18

12 mar 2010, 17:37

ja polecam Tęczowy Ogród na Mokotowie, co prawda jest to przedszkole prywatne, dwujęzyczne, ale moim zdaniem warto. Moje dziecko chodzi tam już drugi rok i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni. Panie fajnie prowadzą zajęcia, dzieciaki szybko się uczą nowych słówek. Nauka w formie zabawy, to moim zdaniem najszybszy sposób aby zainteresować malucha. Podoba mi się położenie, przedszkole mieści się w przedwojennej willi z ogrodem. Grupy liczą ok 10 osób, więc Panie mają czas dla każdego. Dodatkowo można zapisać dziecko na francuski, balet, piłkę nożną, etc. Wybór zajęć jest naprawdę szeroki. To co mi się podoba, to sposób w jaki dzieci mają zaplanowany dzień. Ktoś to całkiem sprytnie pomyślał, bo dzieciaki cały czas mają jakieś zajęcie i się nie nudzą. A i jeszcze jedno - leżakowanie. Maluchy które chcą mogą spać, natomiast te które nie chcą się położyć uczestniczą w zajęciach wyciszających z wychowawcą. To super opcja dla dzieci, którym leżakowanie kojarzy się z koszmarem:)

Awatar użytkownika
żaneta34
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 05 lis 2008, 17:20

12 mar 2010, 17:56

W przedszkolach prywatnych to wszystko wyglada zupełnie inaczej.Tutaj mozna zapisywac dzieci w kazdym miesiacu.

Lil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 05 lip 2010, 14:13

16 lip 2010, 12:36

Z tego co wiem, to są w przedszkolach Zielonej Ciuchci dodatkowe nabory ^^ To duże przedszkola i mają wiele filii. No i są sprawdzone :)

Grappa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 8
Rejestracja: 15 mar 2010, 15:35

15 sie 2010, 22:03

w wielu prywatnych sa jeszcze wolne miejsa, to w sumie naturalne - placówki panstwowe sa oblegane, z uwagi na niskie czesne. My pomimo dostania sie do przedszkola państwowego (na Deotymy),s zybko zrezygnowaliśmy z miejsca...poziom rozmowy z dyrekcją załamujacy.
Za to z czystym sercem moge polecic prywatne przedszkole integracyjne montessori Mądre Główki na Jutrzenki. Miejsce z sercem i swietnym personelem!!!

Lil
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 20
Rejestracja: 05 lip 2010, 14:13

16 sie 2010, 10:52

Nie poleciłam swojego przedszkola, bo nie wiem czy mają nabory... Ale mogę polecić teraz- jak jesteś z okolic Mokotowa to Bluszczykowe jest bardzo fajne i godne polecenia. Z tym, że to małe przedszkole, kameralne.

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 wrz 2010, 09:55

Moja Wańzia chodziła od marca do prywatnego za Ząbkach. Co prawda nie Wawka, ale to jest jakby przedłużenie Targówka. I ja i mała byłyśmy bardzo zadowolone. Jednak na jesień przeniosłam ją do państwowego. Bliżej do pracy.
Ale teraz jestem rozczarowana.. poziom w pkolu, stosunek pań do dzieci i wogóle, myślę, żeby z powrotem do prywatnego.

Jeżeli mieszka się niedaleko Ząbek (Targówek, Bródno) radziła bym się zastanowić nad prywatnym, bo czesne są o wiele wiele niższe niż samej Wawie.
My płaciliśmy 600 zł. mc. Prywatne jak to prywatne, o swoich "klientów" dba. Zresztą widzę teraz po sytuacji.

ewelina546
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 170
Rejestracja: 17 gru 2014, 22:36

Re: Poszukuję przedszkola dla mojego malucha - Warszawa

23 cze 2016, 17:39

Opinie innych rodziców są bardzo przydatne i warto z nich korzystać. Ja ostatnio czytałam pozytywne słowa o http://przedszkole-przytulaki.pl/nasze-przedszkole/ Także wiele można w sieci znaleźć i jakoś dopasować oferty pod siebie i swojego malucha.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość