Nefretete0609
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 10 mar 2010, 23:53

Nigdy nie jest za późno... żeby odejść

10 mar 2010, 23:57

Opowiem Wam moją historię
Przeżyłam zdradę. Nie był to mąż lecz narzeczony. Byliśmy ze sobą 5 lat. Planowaliśmy ślub na sierpień ub.r. Pod koniec lipca odwołałam wszystko. Miesiąc przed weselem.. Zaczęły wypływać jego grzeszki... Tak naprawdę za rękę go nigdy nie złapałam, nikt mi dowodów też nie przyniósł. Ale intuicja kobieca to potężna siła...
Zaczęło się od tego że stał sie strasznie zazdrosny. Do tego stopnia, ze wypominał mi wszedzie zdradę. W pracy go "zdradzałam", w szkole, nawet do mojej przyjaci,ółki zabronił mi chodzić bo stwierdził, ze chodzę do jej męza a nie do niej. pff.. śmieszne. Długo to znosiłam i pewnie znosiłabym to do teraz. Ale cały ten galimatias zaczął sie gdy znalazłam u niego nowo wpisany numer w telefonie. Pytając kto to odpowiedział, że kuzynka no i sprawa poszła w zapomnienie. Przeciez nie jestem zazdrosna o kuzynkę. Jednak po jakimś czasie znalazłam jego biling telefoniczny gdzie często powtarzał sie pewien numer. Gdy zaczełam szukac okazało sie, ze to właśnie ta "kuzynka". Kolejny raz spytałam kto to jest i on, pewnie zapominając ze mi sprzedał taką bajkę o kuzynce, odpowiedział bez ogródek że koleżanka z tej samej samej miejscowości <znałam ją>. Wybaczyłam. ale potem zaczęłam znajdować połączenia, smsy, niby nic tam nie było ale jednak cos... Samo to ze wszystko ukrywał przede mna. Kasował smsy połaczenia, a gdy tylko zapomniał tego zrobić ta akurat znalazłam cos z nia zwiazane. Dziwny zbieg okolicznosci... No i ciągnęła sie taka sytuacja pare miesięcy, nasz slub był coraz blizej a ja miałam coraz większy mętlik w głowie. I nagle ktoś mi powiedział że widział że do niej jeździ. Gdy został przyparty do muru to przyznał się, owszem, ale że jeździ "na kawę" W TAJEMNICY PRZED SWOJĄ NARZECZONĄ. i niby nic więcej... Nie mogłam w to uwierzyć.. Tymbardziej, ze ona była zwykłą latawicą. Niby miała chłopaka ale wiem, co robiła za jego plecami. I nagle zaszła w ciązę. Koledzy mojego narzeczonego zaczęli mówić, ze to jego dziecko.. Dziwne skad by to wzięli skoro nic między nimi nie było <niby...> Czara goryczy się przelała... I dopiero wtedy przejrzałam na oczy. Odwołałam slub ale głupia dałam mu jeszcze ostatnią szanse. Jednak nie wykorzystał jej i po 4 miesiacach podjęłam decyzję o definitywnych rozzstaniu.
Tak naprawdę to nie tylko te jego zdrady zadecydowały o moim odejściu. zaczęłam sie źle z nimczuć. stawał się coraz bardziej zazdrosny wręcz, zaborczy. A najgorzsze jest to, ze potrafił na mnie podnieśc rękę. I to nie raz nie dwa razy. Proszę, nie oceniajcie mnie. Nikt tego nie zrozumie kto tego nie przeżył. Jak wielka jest siła miłości, która wszytsko wybacza... Ale w końcu przejrzłam na oczy.I wiecie co?? W końcu oddycham:-)) Nie muszę sie zastanawiać co robi, z kim jest... Nie musze dzwonić do niego przed każdym wyjściem (nawet do sąsiadki!) żeby sie "wyspowiadać. I w koncu czuję jak bardzo ten związek mnie przytłaczał. Tak długo walczyłam z sobą, nie chciałam sie znim rozstawać. To było całe moje życie: jego rodzina wspólni znajomi.. i ten czas... w koncu to barzdo długo. Ale nie można na to patrzec. Czasem trzeba być egoistka i pomyśleć tylko o sobie. I tak zrobiłam
Musze wam powiedzieć, ze naprawdę miłość to nie wszytsko, bo kochałam go nad życie.. ale byłam przy tym zaślepiona... I umierałam przez to.
Jak sie już po wszytskim okazało ta "kuzynka" to nie była tylko jedna jego przygoda, bo było ich znacznie więcej.
Nie mogę zrozumieć tylko tego, jak można być z kimś tyle czasu i tak naprawdę wcale go nie znać. To jest najgorsze i najbardziej boli.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

11 mar 2010, 08:31

I bardzo dobrze zrobiłaś rzucając go w diabły :ico_brawa_01:
I na szczęście wszysto wyszło przed ślubem, a nie wiele brakowało, bo miesiąc i byłoby za późno :ico_sorki:
życze powodzenia i na pewno ułożysz sobie życie z nowym i dużo lepszym facetem :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

11 mar 2010, 09:22

Nefretete0609, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ja też zakończyłam związek po 5 latach i nie była to łatwa decyzja :ico_sorki: Okazalo się wtedy że życie ma zupełnie inne kolory i dziś nie żałuję tego ani troche :-)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 23:20 przez ramonka, łącznie zmieniany 1 raz.

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

11 mar 2010, 15:47

Nefretete0609, wiesz ze dobrze zrobilas i na dodatek na czas bo jeszcze przed slubem ..szkoda tylko ze on nie docenil co mial,pewnie myslal ze cale zycie ujdzie mu na sucho......
oddychaj i zyj cala piersia a sama zobaczysz ze znajdziesz kogos kto na ciebie zasluguje ,komu bedzie na tobie zalezec :-) moze nie zaraz i nie jutro ale bedzie :ico_oczko:

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

17 mar 2010, 20:23

Bardzo dobrze zrobiłaś,wiem,że cierpiałaś napewno do tej pory coś czujesz,przezyłam podobną sytuacje,teraz jestem po rozwodzie....i zakochana :-D

asiula25
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 110
Rejestracja: 15 mar 2010, 08:02

21 mar 2010, 22:07

Zrobiłas to co uważasz za słuszne. Wg nie bardzo dobrze zrobilas. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bije pokłony za odwagę :ico_sorki: bo wiem,że są i takie co się męczą przy takim.
Brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Malwi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 28 mar 2010, 14:11

28 mar 2010, 19:00

podziwiam Cię, że miałaś w sobie na tyle siły żeby to skończyć ... wiem, ze to nie była łatwa decyzja ... wiem, że kiedy jest sie zakochanym jest sie w stanie wiele wybaczyć i brnąć w coś co nie ma sensu byle tylko być z ta druga osoba dlatego naprawdę podziwiam i jestem z Ciebie dumna :) :) :)

Awatar użytkownika
Kathrin
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 06 mar 2007, 22:46

04 sie 2010, 09:33

Uważam tak jak dziewczyny :ico_brawa_01:
Naprawdę bardzo dobrze postąpiłaś że się od niego uwolniłaś. Napewno przyjdzie czas kiedy poznasz kogoś kto jest wart Ciebie :ico_oczko:

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

22 wrz 2010, 15:36

Nefretete, gratuluje podjęcia takiej decyzji, przyłączam się do gratulacji :-) Podziwiam za siłę, z tego co czytałam, nie każda kobieta umie się na to zdobyć ;-)

kremoweczka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 06 kwie 2011, 10:33

06 kwie 2011, 10:54

Nigdy nie jest za późno na to, żeby sie rozstać jesli cos jest nie tak. Bardzo dobrze że udało ci się tą decyzje przed ślubem podjąć, bo później na pewno byłoby trudniej.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość