Hundila
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2010, 14:00

Nie mogę się porozumieć z mężem w sprawie seksu...

31 mar 2010, 16:12

Mój mąż myśli, że ja znajduję jakieś wymówki i że go koniecznie chce porzucić na rzecz macierzyństwa. wmawia mi że nie mam ochoty na seks, że to już tak będzie do końca życia... oczywiście takie rozmowy są tylko czasami, może odbyliśmy dwie, ale diabli wiedzą co on sobie tam roi...

Sprawa wygląda tak, że jestem w szóstym miesiącu ciąży, i ogólnie rzecz biorąc jem zupełnie inaczej niż do tej pory. Przytyłam trochę, jak mam zachciankę to mieszam takie rzeczy, których wcześniej nawet bym nie tknęła;) No i miewam wzdęcia. Nie sa to jakieś wielkie wzdęcia, tylko całkiem normalne... problem w tym, że kiedy się kocham z mężem, to coś musi się podrażniać, coś naciska, nie wiem - chodzi o to, że cały czas czuję, jakby mi ktoś wiercił w jelitach. Seks - umówmy się, nie jest wtedy przyjemny...

On natomiast uważa, że znajduję sobie jakieś usprawiedliwienia, jakieś wymówki. Nie mogę wziąć niczego na te wzdęcia, bo w ciązy lepiej nie ryzykować, prawda? Z dwojga złego wolę żeby mąż był na mnie zły, ale też lepiej by było, żeby wszyscy byli zadowoleni...

Jak ktoś zaproponuje seks oralny, to z góry uprzedzam, że NIE. Ja nie mogę się przełamać, nie chce i kropka. Tego tematu z mężem nawet nie poruszamy, bo jemu też jakoś nie bardzo na tym zależy, chyba pogodził się z myślą;)

No ale nie wiem jak z nim rozmawiać, co mu powiedzieć, żeby uwierzył? Jak rozwiązać problem?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

31 mar 2010, 23:02

Nie sa to jakieś wielkie wzdęcia, tylko całkiem normalne... problem w tym, że kiedy się kocham z mężem, to coś musi się podrażniać, coś naciska, nie wiem - chodzi o to, że cały czas czuję, jakby mi ktoś wiercił w jelitach. Seks - umówmy się, nie jest wtedy przyjemny...
No to może nie mieszaj? nie będzie wzdęć i kropka.

Ale chyba nie jesz tak stale, prawda? Jest jakiś czas kiedy nie jesteś "pełna" więc proponuję przejąc inicjatywę i zaproponować seks wtedy kiedy Ty masz ochotę. Owca cala i wilk syty.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

01 kwie 2010, 08:41

Przytyłam trochę,
a ja mysle ze Twoj problem w duzej mierze lezy tutaj :-)
przytylas urosl Ci brzuszek, czujesz sie mnieja atrakcyjna, wiec wiadomo checi na seks sie z tego raczej nie urodzą :ico_sorki:
Nie wiem co Ci doradzic bo ja tez miałam takie momenty ale mijało moze i Tobie tez minie ;-)

NICOLA_1985

01 kwie 2010, 14:39

Nie mogę wziąć niczego na te wzdęcia, bo w ciązy lepiej nie ryzykować, prawda?
espumisan mozesz wziąść bez problemu tak samo mozesz pić (lub jeść) jogurty Activia - mi to pomagało na poczatku ciaży bo tez miałam wzdęcia ale moje wzdęcia to były takie z prawdziwego zdazenia :ico_oczko:
mieszam takie rzeczy, których wcześniej nawet bym nie tknęła;)
spróbuj nie mieszać to tez moze załatwic problem
a co do:
Jak ktoś zaproponuje seks oralny, to z góry uprzedzam, że NIE. Ja nie mogę się przełamać, nie chce i kropka.
nikt Cie oczywiście nie namawia, nic na siłe ale nie wiesz co tracisz :ico_oczko: :-D

mamaaligi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2008, 12:40

01 kwie 2010, 20:55

Bardzo dobrze Cię rozumiem. Bez przesady, Nosisz jego dziecko, jest Ci niewygodnie i jeszcze Masz się się zmuszać do seksu. Ostatecznie to skoro Ty radzisz sobie bez to on też może. To specjalny czas i zamiest pokazywać fochy powinien Cię adorować , rozpieszczać i kochać bardziej "agawowo" . Przecież to nie koniec świata ani "wyższa konieczność".
Głowa do góry. Pozdrawiam.

janei
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 kwie 2010, 12:27

09 kwie 2010, 12:31

Ja na wzdęcia biorę Espumisan Easy - łatwiejszy do przyjmowania niż ten w tabletkach (nienawidzę łykać żadnych kapsułek, zawsze mi się coś do gardła przyklei, potem jakiś obrzydliwy posmak zostaje - może jestem przewrażliwona:P), a i w ciąży można brać, bo się nie wchłania do organizmu:D

Hundila
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 30 mar 2010, 14:00

09 kwie 2010, 12:36

Bardzo dobrze Cię rozumiem. Bez przesady, Nosisz jego dziecko, jest Ci niewygodnie i jeszcze Masz się się zmuszać do seksu. Ostatecznie to skoro Ty radzisz sobie bez to on też może. To specjalny czas i zamiest pokazywać fochy powinien Cię adorować , rozpieszczać i kochać bardziej "agawowo" . Przecież to nie koniec świata ani "wyższa konieczność".
Głowa do góry. Pozdrawiam.
No dobra, w sumie bez przesady, ale mam też takie podejście jednak, że to trochę moja "wina". Nie traktuję tego w kategoriach "winy", ale można by podpiąć, że to w sumie ja nie oferuję "full service" - seks oralny to dziś coś oczywistego, powszechnie przyjętego, już nawet nie trzeba tak jak 10 lat temu "dobrze znać partnera i mu ufać", to żaden dziw. Ja jednak się nie mogę/nie chcę przełamywać, ale z tego powodu też mam jakieś takie właśnie poczucie "winy", że on jednak z czegoś dla mnie rezygnuje...

Nie wiedziałam, że Espumisan można brać w trakcie ciąży, ale najwyraźniej można:D dzięki wielkie. Może to rozwiąże problem...

Co do Activii - nigdy nie miałam do niej przekonania, wprowadzanie jakichś obcych, wychodowanych w laboratoriach danone bakterii, to chyba nie jest najlepsza rzecz jaką można zrobić - nie znam, się, ale tak na zdrowy rozsądek wolałabym tego unikać;)

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

09 kwie 2010, 19:05

janei, a co ma wspolnego espumisan z tematem watku?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

09 kwie 2010, 20:08

mal, bo jak ona wezmie espumisan to nie bedzie miala wzdec i bedzie mogla spokojnie kochac sie z mezem.. a wtedy i problemow w zwiazku uniknie...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

10 kwie 2010, 18:35

NowaSejana, wlasnie przeczytalam piewszy post :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość