Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

kolczyk w języku

17 kwie 2010, 21:19

hej dziewczyny

chce sobie zrobic kolczyka w jezyku..do decyzji podchodziłam z jakies pol roku :ico_szoking: :ico_haha_01: wiem wiem długo ale..no coz tak bywa..
teraz jestem zdecydowana tak mysle :ico_noniewiem: tylko chcialabym rozwazyc wszystkie "za" i "przeciw"
prosze o opinie osob ktore robily sobie kolczyka w tym miejscu

dzieki buziaki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Blanka26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3583
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:37

17 kwie 2010, 22:15

eh kasieŃka,kolczyk w języku jest nie dla wszystkich. Co prawda może niektórym się podoba (mnie osobiście nie) ale trzeba się nacierpieć i nauczyć z tym zyć! mój mąż miał, ale niedługo wyjął. przebicie języka strasznie boli, później jest cały zdrętwiały przez jakiś czas, ale przede wszytskim trzeba nauczyć się z nim mówić. możesz zacząć seplenić. dla mnie to wulgarnie wygląda,ale to twoja decyzja :-)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

17 kwie 2010, 22:20

Mnie osobiście (i mojemu mezowi) też sie to nie podoba, ale wkońcu wszystko jest dla ludzi :ico_haha_02: dlatego jeżeli na prawde jesteś w 100% pewna, że chcesz i nie bedziesz żałowała to jasne że sobie zrób.
Ale słyszałam, że troche to boli :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

17 kwie 2010, 22:29

ja słyszałam przerozne oponie
ze zeby sie psuja i takie tam
ale znam osoby ktore maja i sa zadowolone - wiec chyba nie ma reguły

kasieŃka, ja tak samo 'napaliłam' sie na kolczyk w pepku i tez chyba z pol roku sie zastanawiałam
w koncu jak podjelam decyzje zadne przeciw mnie nie zniecheciły ;-)
zawsze bedziesz mogła go wyjac
boli - na pewno tyle powiem ;-) ale to tylko Twoja decyzja :-D

[ Dodano: 2010-04-17, 22:29 ]
aha ale ponoc bardzo szybko sie goi ;-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

18 kwie 2010, 01:06

kasieŃka, Kaś ty rób tego kolczyka i sie o nic nie martw ja mam i przebicie samo nie boli (gorzej cierpiałaś) :ico_oczko: moze poboli pare dni potem,ale jaka satysfakcje bedziesz miała,ze go masz :-D jesli ja wytrzymałam itd to i ty wytrzymasz ja jestem z TOBĄ!!! a pamietaj,ze ja panikara jestem :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-04-18, 01:07 ]
aha ale ponoc bardzo szybko sie goi
tydzien i sladu nie ma :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kasieŃka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 125
Rejestracja: 26 lut 2010, 10:05

18 kwie 2010, 09:47

misia81, ty nie gadaj zadna z Ciebie panikara pchło Ty moja :ico_haha_01: ..

ehh dziewczęta nastraszyłyście mnie teraz w pracy mi mówią że nie boli teraz wszystkie ze boli nie wiem juz sama wiecie co najgorzej sie boje tego ze przy przekłuwaniu mozna stracic smak..albo jak zle mi przekłują to mozna nawet do szpitala jechac :ico_noniewiem:
w prawdzie ja bede chciala sobie zrobic w jakims dobrym studio piercingu we wrocławiu wiec chyba moge byc spokojna?? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-18, 09:49 ]
ramonka,

a w pępku powiedz bolało Cię? długo Ci się goił? tez bardzo fajna sprawa ale mi się podoba bardziej jak ktos ma płaski brzuszek ewentualnie lekko wystający hehe :ico_oczko:

a w jezyku no coz kreci mnie to nie bede ukrywac .bo dla szpanu bez sensu bylo by robic poza tym nie widac tego :-D

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

18 kwie 2010, 12:07

a w pępku powiedz bolało Cię? długo Ci się goił?
Ja sie wypowiem też :-D mnie przebicie nie bolało,ale za to babrał mi sie az 9 miesiecy :ico_szoking: dopiero jak zaczełam smarować trybiotykiem to nareszcie się zagoiło,ale umeczyłam się :ico_sorki:

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

18 kwie 2010, 15:18

misia81, Ty masz w jęzorku kolczyk? Czy nie tak przeczytałam?
Ja osobiście sobie przebiję i może już w te wakacje!!
Ja mam w pępku. Przekłucia nie czułam wcale a nie byłam znieczulana ani zamrażana w żaden sposób, jedynie dezynfekowana oczywiście. Smarowałam tribiotikiem i przemywałam solą fizjologiczną. Zagoiło się bardzo szybko.

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

18 kwie 2010, 15:25

Mnie nie zraza jak ktos ma siostra J mojego tzn jedna z siostr bo ma 3 sztuki ;))) i jej tam pasowalo troche sepleniła ale z tego co wiem, bez jakis problemów.
Ja bym nie chciala rowniez kiedys myślałam nad kolczykiem, w pępku ale juz nie chce. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

18 kwie 2010, 19:38

Moj brata mial kolczyk w jezyku... nawet nie bolalo go bardzo,tylko tydzien mial problemy z jedzeniem...tylko,ze szkliwo mu sie zniszczylo bardzo i po paru latach zrezygnowal.
Ja mam w pepku - goil mi sie jakie 3 miesiace...i bolalo nawet bardzo - najgorzej jak w nocy zahaczylam reką.Ale ogolnei da sie wytrzymac.
Tez chcialam zrobic sobie w jezyku,ale zrezygnowalam ze wzgledu na zdrowie moich zebow :)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość