Katiaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2010, 16:01

Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

26 kwie 2010, 16:03

Witam Was! Jestem 1,5 roku przed ślubem i zastanawiam się, czy wynająć konsultanta czy sama zorganizować całe wesele? W sumie ostatnio wpadłam na pomysł żeby sama iść na kurs dla konsultantów ślubnych. Dzięki temu miałabym lepsze pojęcie jak się za wszystko zabrać i może nie musiałabym uczyć się na własnych błędach:P A może mi się spodoba i sama będę chciała zajmować się organizacją wesel zawodowo:P
Będę wdzięczna za jakieś rady i opinie:D:)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

26 kwie 2010, 16:11

Ja jakbym miała po raz drugi brać ślub :-D to tak samo jak przy pierwszym sama wszystko bym załatwiała. :-D sama przyjemność oczywiście jak dla mnie, bo dla innej kobiety nie musi to być przyjemność jeżeli jej np praca nie pozwala.

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

26 kwie 2010, 18:44

ja wole sama sie wszystkim zajac .Moim zdaniem takie przygotowania to sama przyjemnosc jesli ma sie na to wystarczajacą ilosc czasu.
Konsultanta warto wynajac jak trzeba zorganizowac slub w 2 miesiace,albo jak ma sie bardzo duze wymagania.
Jesli masz 1,5 roku czasu to moim zdaniem bardzo duzo zeby zorganizowac wszystko tak jak pragniesz.

KatarzynkaM
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 05 maja 2010, 14:03

05 maja 2010, 14:22

Ja tez mam mniej więcej 1,5 roku do ślubu i zadawałam sobie to samo pytanie .. ale w rezultacie podjęliśmy decyzje że sami wszystkim się zajmiemy :) Tak jest moijm zdaniem lepiej i bardziej autonomicznie .. wystarczy ze moi rodzice i przyszli teściowie dorzucają swoje 5 gr we większość rzeczy a jeszcze jakby się konsultant pojawił to byłaby maskara i ja bym nerwowa padła :Phehe

Katiaaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 26 kwie 2010, 16:01

31 maja 2010, 14:07

Bardzo dziękuję za Wasze opinie:)
Suma sumarum chyba wybiorę się na to szkolenie:) Za niedługo jest jedno w Katowicach (11-13 czerwca), zobaczymy jak będzie:D
Powiedzmy, że będzie to złotym środkiem pomiędzy organizacją samemu, a wynajmowaniem konsultanta:P

MisiaMonisia123
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 05 maja 2014, 21:03

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

05 maja 2014, 21:55

Ech, dla mnie przygotowania to był koszmar, zazdroszczę osobom, dla których to była przyjemność... Koszmarem było dla mnie:

a) wtrącanie się pewnych osób i rządzenie, choć nie powinni :ico_nerwusek:
b) kłótnie z ówczesnym narzeczonym, a obecnym mężem, który czasami za bardzo chciał zadowolić swoich rodziców :ico_zly:

Ale mimo to miło wspominam dzień ślubu :-)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

08 lip 2014, 17:20

Moim zdaniem największa satysfakcję będziemy miał wtedy kiedy przygotujemy ślub same,bez pomocy konsultanta,ale też z drugiej strony nie zawsze mamy na to czas i wtedy taka pomoc kogoś z zewnątrz po prostu jest nam potrzebna.

szarlottka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 264
Rejestracja: 13 sie 2013, 15:54

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

16 lip 2014, 18:07

My bierzemy ślub marcu 2015 i wszystko przygotowujemy sami, jedynie dekoracje kościoła w Rzeszowie zlecimy tej firmie http://impresja-dekoracje.pl/Znalazłam ich niedawno po tym jak nasza znajoma która miała udekorować kościół i salę stwierdziła, że jednak nie da rady. Dobrze, że powiedziała nam to teraz a nie np tydzień przed ślubem:/

Ala90510
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 28 lip 2014, 03:06

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

28 lip 2014, 03:10

To zależy czy sprawdzony konsultant. Ja np organizowałam sama ale polecam korzystać z wiedzy fachowców a naprawdę tacy są na naszym polskim podwórku (no chyba że ktoś chce mieć oprawę jak księżna Anglii)

ZlotaLinia
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 216
Rejestracja: 08 lip 2014, 17:13

Re: Organizować ślub samemu czy wynająć konsultanta?

25 sie 2014, 18:05

To czy sprawdzony konsultant to jedna sprawa,druga to cena jaką możemy zapłacić,bo często tniemy te koszty a konsultant spotęguje je,więc to zawsze spory minus...

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość