pan_maska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2007, 13:37

Leki homeopatyczne, homeopatia - co sadzicie?

27 mar 2007, 14:06

Witam, jestem ciekaw czy słyszał/wie ktos z Was cos o homeopatii. Jesli tak to jakie to byly opinie? Pozytywne/negatywne? Jak Wy sie odnosicie do leków homeopatycznych?

Awatar użytkownika
Aneta 30
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2137
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:54

28 mar 2007, 10:22

Witam w mojej rodzinie pare osob sie leczy homeopatycznie.Ja w czasie ciazy bralam tabletki homeopatyczne przeciw wymiotne,ale nic mi nie pomagaly ale to bylo takie branie leku jednorazowe. Wiec nie wiele moge powiedziec o heomopatii ale znam ludzi ktorzy sie tak lecza i są zadowoleni

pan_maska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2007, 13:37

28 mar 2007, 19:35

To samo pozytywne wrazenie odnioslem czytajac wypowiedzi na wielu forach, portalach, choc byly tez i wypowiedzi negatywne. Aczkolwiek...
Wielu lekarzy pierwszego kontaktu, przypisuje coraz częściej leki homeopatyczne, to raczej świadczy o ich pozytywnym nastawieniu do tej metody leczenia. Żeby nie być gołosłownym, www.homeopatiaok.pl, na tym serwisie opieram swoje informacje. Więc hmm zdania są podzielone ;)

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

29 mar 2007, 14:01

no to ja napiszę negatywną opinię:dla mnie homeopatia to jakaś bzdura.nie stosuję i stosować nie będę.jak ktoś chce w to wierzyć to niech wierzy ale dla mnie to strata pieniędzy.

Awatar użytkownika
mischelle22
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 196
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:34

29 mar 2007, 14:09

kasiulinka - nie trzeba wierzyć - czasami wystarczy zobaczyć efekty :ico_oczko:
Ja stosuję i bardzo sobie chwalę.
Rewelacyjne są czopki Viburcol N dla dzieci - Pomagły nam przetrwać ząbkowanie :-)

kasiulinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2790
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:08

29 mar 2007, 14:51

ja też kupiłam Viburcol (bo nie wiedziałam,że to homeopatyczny lek) i efektów nie widziałam.
no niestety jeśli o mnie chodzi to nikt mnie nie przekona do homeopatii(taka jestem zacięta w tym temacie :ico_oczko: )

Agiczek
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 22 mar 2007, 18:06

homeopatia

29 mar 2007, 16:22

Też nie jestem jeszcze całkowicie przekonana o działaniu homeopatii, ale wiem z własnego doświadczenia, że systematycznie stosowane leki homeo są skuteczne. Trzeba tylko znać mnóstwo zasad ich stosowania np. godzinę po jedzeniu, pół godziny przed jedzeniem, nie dotykać rękoma, ani metalową łyżeczką itp. (więcej szczegółów znajdziecie na homeopatiaok.pl) i przestrzegać ich, a także być cierpliwym bo na efekty trzeba trochę dłużej poczekać niż po tradycyjnych lekach.

pan_maska
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2007, 13:37

30 mar 2007, 13:46

Hmm wlasnie, trzeba uwaznie przestrzegac wielu regol w trakcie przyjmowania lekow homeopatycznych. Tak czy inaczej chyba homeopatia jednak cieszy sie powodzeniem :)

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 paź 2007, 17:51

a ja stosuję i chwalę choć to fakt ,że trzeba wiedzieć jak .Zawsze stosuję się do ulotki i nigdy nie widać efektu po jednym razie,trzeba cierpliwości a sa dużo bezpieczniejsze od farmaceutycznych.

majka_30
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 30 wrz 2007, 13:45

19 paź 2007, 01:19

Zgadza sie, ja zaczelam stosowac w ciazy, kiedy nie za bardzo moglam szalec z innymi lekami, a poniewaz zadzialaly, stosuje je nadal... ta stronka podawana powyzej, www.homeopatiaok.pl faktycznie jest niezla, bo fakt faktem, przy homeopatii trzeba pamietac o tysiacu zasad stosowania:)

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość