alors40
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 07 sie 2010, 13:51

Karty zniżkowe, punktowe - ktoś korzysta?:)

07 sie 2010, 14:20

Cześć dziewczyny? Czy któraś z Was korzysta z tego typu kart? Jakiś czas temu wyrobiłam sobie kartę w Sephorze, bo dość często robię tam zakupy. Jestem bardzo zadowolona, bo sporo udaje się oszczędzić. Mój chłopak dał mi wczoraj kartę Payback, którą otrzymał na BP. W zasadzie otrzymał 2 karty, drugą zatrzymał dla siebie. Powiedział mi, że możemy zbierać punkty na jedno konto, używając obu kart. Jako, że on często tankuje na BP, a ja jestem maniaczką zakupów na Allegro, to w sumie możemy sobie dość szybko nieco punktów nazbierać. Ciekawa jestem czy któraś z Was korzysta z tej karty i ma już jakieś doświadczenia? Warto się w to "bawić"? :)
Pozdrawiam! :)

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 sie 2010, 08:22

Ja też korzystam z Paybacku mam juz 24tys i nie wiem na co zbieram, bo te pkt sa tak wysokie a nagroda tania i zawsze uwazam sie nie oplaca. tyle lat zbierania a nagroda jakies 200zl kosztuje i mi szkoda dac te pkt. :ico_placzek:
Nie wiedzialam ze w Orsay-u jest karta, a jak ja trzeba dostać?
Wystarczy coś kupić?

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

08 sie 2010, 09:58

Ja od niedawna własnie z karty Payback korzystam,
Ja również;-)

Kupuję na allegro,punkty same lecą.Czy warto się w to bawić?Uważam ,że tak :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
magda75
Wodzu
Wodzu
Posty: 14493
Rejestracja: 25 mar 2007, 23:26

08 sie 2010, 10:23

Ja też korzystam z Paybacku
a ja powiem tak dostalam taka karte ale nie kumam o co w tym chodzi :ico_noniewiem: moze mnie ktos oswieci co? dziekuje :ico_sorki:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 sie 2010, 11:00

musisz ta karte zarejestrowac na stronie payback i na allegro i orange jak masz wprowadzasz kod karty (jest na karcie).
a na BP podajesz przy kasie.
Na allegro i orange beda pkt automatycznie sie przypisywaly na BP wsumie tez i jeszcze masz real i tpsa. a reszty nie wiem musisz zobaczyc na payback tam sa wszyscy partnerzy i odrazu nagrody sobie zobacz. :ico_haha_02:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

08 sie 2010, 13:29

Dzięki Gabi musze sie przejechać do Orsay :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Jo_jo
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 63
Rejestracja: 30 paź 2009, 19:01

15 sie 2010, 23:54

w Orsay akurat nie mają paybacka, maja swoja karte :-)
ja tez zapisałam sie do payback doslownie miesiąc dwa temu i zbieram głownie na onlinach bo czesto robie zakupy w internecie odkrylam ze oni mają bardzo duzo sklepów, które mnie interesują np. szkla.com gdzie od lat sie zaopatruje, link usunięty przez obsługę forum l gdzie moja mama kupuje ksiazki (wiec teraz ja wreczam) link usunięty przez obsługę forum gdzie szukałam ostatnio oferty na jesienne wakacje.

Ach i bardzo mnie cieszą te dodatkowe oferty które dostaje w newsletterach, można sobie tez kupony ze strony link usunięty przez obsługę forum wydrukować :-D
Ostatnio zmieniony 16 sie 2010, 09:19 przez Jo_jo, łącznie zmieniany 2 razy.

Agaluk
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 109
Rejestracja: 20 cze 2009, 09:44

16 sie 2010, 13:00

Ja od niedawna własnie z karty Payback korzystam,
Ja również;-)

Kupuję na allegro,punkty same lecą.Czy warto się w to bawić?Uważam ,że tak :ico_haha_01:
I ja podobnie, też już kilka lat pkt na payback zbieram ale jeszcze nie wymieniałam pkt. Może w końcu się skuszę :)

lilo

17 sie 2010, 15:03

a ja jestem maniaczką zakupów na Allegro, to w sumie możemy sobie dość szybko nieco punktów nazbierać. Ciekawa jestem czy któraś z Was korzysta z tej karty i ma już jakieś doświadczenia? Warto się w to "bawić"? :)
alors40, patrz tutaj ktoś piszę (jakiś ma nick znajomy) że to bardzo mu odpowiada http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... t=#5288502

:ico_puknij:

Szczyt sprytu........

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

12 wrz 2010, 20:49

Ja też mam kartę payback, ale punkty zbieram tylko przez allegro, więc malutko mam i faktycznie trzeba mieć mnóstwo,żeby na coś wymienić :ico_olaboga: Więc to tak przy okazji zbieram, nawet nie kontroluję stanu specjalnie...
Mam jeszcze kartę do Tesco, ale dopiero od niedawna zbieram.
I do naszej lokalnej stacji benzynowej, ale tam się jakoś szybciej zbiera i można coś u nich zjeść za nie (pyszne żarełko!) albo w sklepie wymienić albo za myjnię zapłacić...

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość