Awatar użytkownika
aniooolek69
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 38
Rejestracja: 26 lip 2010, 16:52

OKLAPNIĘTE WŁOSY

11 sie 2010, 15:00

A więc zawsze miałam krótkie włoski dlatego postanowiłam to zmienić i je trochę zapuścić:) Niestety mam szczupła twarz i długie fryzurki do mnie nie pasuja gdyż jeszcze bardziej wyszczupla i wydłuża mi twarz.. Gdy włosy mam lekko uniesione wyglądam zupełnie inaczej, są jednak takie tylko po umyciu i wysuszeniu, bo po godzinie klapną :( Co mogłabym robić żeby to zmienić? :) zaznaczę,że używam szamponu push-up i odżywkę do włosów delikatnych..

lilo

11 sie 2010, 19:56

Ja mam podobne włosy ale jednak jak je potraktuję pianką i wymodeluję na okrągłej szczotce wyglądają całkiem znośnie parę godzin :ico_oczko:
Poza tym myślę że jakaś lekka trwała by coś tu dała.

A szampony push-up to według mnie ściema tak jak szampony niby przedłużające kolor po farbowaniu :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

05 wrz 2010, 17:03

aniooolek69 napisał/a:
używam szamponu push-up

Ja w ogóle pierwszy raz o takim słysze :ico_noniewiem:
są takie Gabi ale one podobno tak jak Lilo pisze nic nie dają tylko taki chwyt reklamowy

aniooolek69, jakbyś używała suszarki z dyfuzorem może by pomogło

Jak działa suszarka z dyfuzorem?

Powietrze z otworów dyfuzora wydmuchiwane jest blisko skóry co sprawia, iż delikatnie podnosi włosy susząc je u nasady. W wyniku tego zwiększa się optycznie ich objętość. Włosy stają się bardziej podatne na modelowanie. Suszarka z dyfuzorem jest doskonała dla osób po trwałej ondulacji oraz naturalnych loków, ponieważ susząc, nie prostuje ich. Odpowiedni jest również do podnoszenia włosów prostych, zarówno krótkich jak i długich.

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

29 gru 2010, 15:27

Myślę, że tutaj pomoże codzienne mycie, nakładanie odżywki, ale tylko od połowy włosów w dół, suszenie suszarką z głową pochyloną ku dołowi i lekki lakier do włosów, w moim przypadku działa.

Awatar użytkownika
Limonetka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 12 mar 2011, 15:39

19 mar 2011, 16:02

Ja niestety nie umiem się posługiwać suszarką z dyfuzorem :( A co do oklapniętych włosów to modelowanie na grubej szczotce podnosi włosy u nasady i nadaje fajny kształt fryzurce. Ja lekko spryskuje lakierem do utrwalenia efektu.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

19 mar 2011, 17:04

ja mam długie włosy i też lubią być przyklapnięte, ale mam już na nie sposób, robię tak:
- po umyciu pianka i suszę z głową skierowaną w dół
- pod koniec suszenia na szczotkę dużą jeszcze nakręcam
- po wysuszeniu prostuję (mam lekko falowane włosy), ale nie od samej nasady
- po wyprostowaniu pochylam głowę znowu w dół, czeszę włosy w tej pozycji i lekko spryskuję lakierem
- na wierzch też jeszcze odrobinka lakieru
a czasem po prostu troszkę je podtapiruję

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

19 mar 2011, 17:58

zaznaczę,że używam szamponu push-up i odżywkę do włosów delikatnych..
ja po takim szamponie miałam jeszcze gorsze! ja mam cienkie włoski i też lubią oklapnąć :/
pierwsza zasada nie używac odżywki bez spłukiwania, druga, nie nakładać jej od głowy tylko na końcówki. Można szuszyć z głową w dół (ja nie suszę w ogóle, leniwiec jestem :ico_oczko: ).
Jesli chcesz coś bardziej profesjonalnego to można zrobić sobie hair styling u fryzjera za stosunkowo mała kasę. Trwała za bardzo niszczy włosy, nawet taka bezamoniakowa.

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

19 mar 2011, 19:19

Na mnie własnie takie odzywki do spłukiwania działaja tak, że mam potem przyklapnięte włosy. A takie do psikania, w sprayu są jak dla mnie ok, po nich włosy wyglądają dobrze.
o prosze...chyba co człowiek to inaczej... :ico_noniewiem:

Gabi, a jaką masz w sprayu? w sensie jakiej firmy?

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

20 mar 2011, 15:04

Pierwsza podstawowa zasada to dobrze dobrany szampon do włosów czyli dobieramy taki szampon do wlosow jaka jest potrzeba skory glowy jezeli nasz szampon dobrze sluzy naszej glowie to juz duzy plus dla wlosow druga sprawa maska lub odzywka do wlosow wiadomo ze najlepiej bedzie uzywac nawilzajacych ale wazne zeby raczej byly do splukiwania w kazdym przypadku Doraznie uzywa sie w spraju ale w ogole zawsze do splukiwania Po umyciu wlosow wycieramy wlosy recznikiem po czym dopiero wcieramy maske we wlosy starajac sie unikac kontaktu ze skora Wlosy uprzednio osuszone recznikiem ulatwiaja nam nalozenie odzywki na wlosy i nie rozcieczamy jej woda co nie dosc powoduje ze oslabiamy dzialanie maski,odzywki to jescze z woda wycieka na skore glowy czego staramy sie unikac i trzymamy nawet do 3h pod workiem a puzniej bardzo intesywnie splukac Dobrze nawilzone wlosy sa bardziej elastyczne i latwiej je wymodelowac
Technika suszenia glowa w dol jest w zasadzie bardzo dobra puzniej podciagnac na szczotce a na koniec dobrze jest rowniez dobrym lakierem "suchym" cienkimi partiami od spodu psikac przy skorze i na sam koniec jak naj mniej lakierowac z wierzchu poniewaz duza ilosc lakieru moze obciazyc wlosy .Oczywiscie dobra pianka tez wskazana ja bym polecala wlasnie takie na objetosc lub podnoszaca od nasady z tym ze pianak to sprawa indywidualna ja osobiscie mam lepsze efekty bez niej samym lakierem a mam wloski bardzo dlugie

misia222
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 09 sie 2011, 19:57

09 sie 2011, 19:59

a może zagęszczanie włosów> spróbuj, bo warto! ja mam zagęszczone i wreszcie nie wstydzę się swojego wyglądu, naprawdę za niewielką cenę można poddać się przyjemnemu zabiegowi i od razu widać efekty, a wcześniej też ładowałam w suplementy, zresztą poczytaj sobie o tym to się dowiesz
zajrzyj na internet Beauty for You, tam mają wszystko opisane
jakby coś to podpowiem, napisz prywatną wiadomość

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość