suzuki500
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 sie 2010, 10:24

Sklepy internetowe z bielizną

23 sie 2010, 10:59

Witam Drogie Panie!

Znacie może jakieś sklepy internetowe z elegancką bielizną? Jestem młodą mamą i troszkę mój biust urósł po ciąży. Czy jest jakaś marka, która produkuje elegancką, dobrej jakości bieliznę. NIestety większość biustonoszy korygujących i w dużych rozmiarach mało atarkcyjnie wygłąda. Poszukuje birlizny zmysłowej i eleganckiej dla młodej mamy, która chce wyglądać atrakcyjnie?

sylakow
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:45

Re: Sklepy internetowe z bielizną

23 sie 2010, 11:54

Witam Drogie Panie!

Znacie może jakieś sklepy internetowe z elegancką bielizną? Jestem młodą mamą i troszkę mój biust urósł po ciąży. Czy jest jakaś marka, która produkuje elegancką, dobrej jakości bieliznę. Niestety większość biustonoszy korygujących i w dużych rozmiarach mało atrakcyjnie wygląda. Poszukuje bielizny zmysłowej i eleganckiej dla młodej mamy, która chce wyglądać atrakcyjnie?
POLECAM Ci sklep internetowy bielizny marki CORIN. Kupiłam tam niedawno bardzo ładny biustonosz i majteczki. Sklep jest wiarygodny i rzetelny, a sama bielizna bardzo zmysłowa. Oczywiście biustonosz świetnie dopasowany do piersi młodej mamy!!!

lilo

23 sie 2010, 11:57

suzuki500, jak chcesz mieć biustonosz idealnie dobrany to mnie dziwi że szukasz w internecie - najlepiej przejść się do dobrego sklepu i przymierzyć.......

lia9
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 23
Rejestracja: 13 sie 2010, 21:55

28 sie 2010, 11:02

Nie korzystałam z internetowych sklepów z bielizną.Musze przymierzyć,zobaczyć z bliska.
Ale oglądałam,jest kilka ciekawych.Ostatnio link usunięty przez obsługę forum
Ostatnio zmieniony 28 sie 2010, 16:02 przez lia9, łącznie zmieniany 1 raz.

great_lady
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2010, 07:03

03 wrz 2010, 07:09

Zgadzam się z przedmówczyniami :) Bieliznę najlepiej kupić w sklepie, w którym ma się możliwość przymierzenia. Kupując w internecie podejmujemy ryzyko ;) No, ale jeśli jednak zdecydowana jesteś na taką właśnie formę zakupu - to może tutaj:link usunięty przez administratora
Ostatnio zmieniony 03 wrz 2010, 09:03 przez great_lady, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
KokaiPL
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 172
Rejestracja: 20 cze 2012, 16:16

Re: Sklepy internetowe z bielizną

13 lis 2012, 12:12

Jeśli chodzi o biustonosze to ja zdecydowanie wolę kupować je w zwykłych sklepach. Zawsze wybieram sklep z dobrą bielizna i fachowa obsługa. Gdzie pomogą mi dobrać odpowiedni krój i fason stanika.

Awatar użytkownika
angeloo
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 133
Rejestracja: 10 paź 2012, 13:44

Re: Sklepy internetowe z bielizną

13 lis 2012, 16:20

Też bym polecała najpierw przymiarkę w sklepach, gdzie pomogą Ci dopasować krój i rozmiar. Chodzi Ci o staniki do karmienia czy takie zwykłe?

Awatar użytkownika
MonikaKosmyk
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 49
Rejestracja: 15 lis 2012, 04:01

Re: Sklepy internetowe z bielizną

15 lis 2012, 22:13

Są przecież sklepy z elegancką bielizną dla kobiet, w każdym mieście, warto iść po przymierzać, ekspedientki mogą doradzić, albo można na zakupy iść z przyjaciółką i sprawa załatwiona, babski wypad i na.pewno każda coś znajdzie dla siebie.
:ico_zakochani:

Awatar użytkownika
rurkaZkremem
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 119
Rejestracja: 01 wrz 2010, 11:29

Re: Sklepy internetowe z bielizną

20 lis 2012, 12:27

Witam Drogie Panie!

Znacie może jakieś sklepy internetowe z elegancką bielizną? Jestem młodą mamą i troszkę mój biust urósł po ciąży. Czy jest jakaś marka, która produkuje elegancką, dobrej jakości bieliznę. Niestety większość biustonoszy korygujących i w dużych rozmiarach mało atrakcyjnie wygląda. Poszukuje bielizny zmysłowej i eleganckiej dla młodej mamy, która chce wyglądać atrakcyjnie?
POLECAM Ci sklep internetowy bielizny marki CORIN. Kupiłam tam niedawno bardzo ładny biustonosz i majteczki. Sklep jest wiarygodny i rzetelny, a sama bielizna bardzo zmysłowa. Oczywiście biustonosz świetnie dopasowany do piersi młodej mamy!!!

No własnie zastanawiam się nad tą bielizną, jest teraz w wyprzedaży na Złotych Wyprzedażach, i kosztuje około 50 zł. Dziewczyny jak ta bielizna się sprawdza, jak z rozmiarami? Rozmiarówka jest typowa, czy trzeba kombinowac?

Awatar użytkownika
martynkaka
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 629
Rejestracja: 04 gru 2012, 11:37

Re: Sklepy internetowe z bielizną

12 gru 2012, 09:16

Ja bardzo lubię bieliznę ze sklepu Twin Lingerie. Jest stylowa, bardzo dobrej jakości i mają naprawdę spory wybór przeróżnych modeli. Ostatnio wyszukałam również na Złotych Wyprzedażach bieliznę firmy Kinga. Była w tak okazyjnej cenie, że ciężko było się nie skusić. Wciąż czekam na przesyłkę, ale mam nadzieję, że będzie prezentowała się równie ładnie jak na zdjęciu :)
Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 10:45 przez martynkaka, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość