blanes
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2010, 10:27

do kobiet o rozmiarze bucika >41

24 sie 2010, 10:32

Witam wszystkich odwiedzających forum, mam problem
, pewnie taki sam jak wiele innych kobiet(bo to przede wszystkim właśnie do nich kieruję ten post). Noszę buty rozmiar 41, wlaściwie to większe 41, czyli na dobra sprawę musiałbybyć to 42. I jak na pewno jak wiekszości z was bardzo ciezko jest mi dostać wygodne buty.(nie mam na myśli adidasów). Z reguły w sklepach rozmiarówkę maja do 41 tyle ze to 41 jest z reguły za małe. Czasem dostanę na siebie jakies buty, ale te chwile to tak zwane "usmiechy losu"...J Kobietki z dużym rozmiarem 41 i wiecej, podpowiedzcie gdzie kupujecie buty na siebie, w jakich sklepach są większe rozmiary? Chciałoby się powybrzydzać w sklepie i kupić te buty które nam wpadły w oko i najbardziej sie podobają, a tu się okazuje ze na kilkadziesiąt dostępnych par tylko jedna jest 41 i na dodatek koszmarny model..!ahh..i taka właśnie polska rzeczywistośc, producenci nie dbają o takie kobiety
, jakby one w ogole nie istniały..A więc jeśli wiecie w jakich sklepach jest szerszy wybór takiego wiekszego obuwia-proszę napiszcie. Najbliżej mi do Trójmiasta, Torunia. Może ktoras z Was wie gdzie tam szukać? (Słyszałam gdzieś ze włoskie obuwie jest produkowane w rozmiarach nieco wiekszych, moze wiecie jakie konkretnie marki
to sa? ) Pozdrawiam serdecznie,

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 wrz 2010, 00:46

blanes, ja mam popnad 42 i od zawsze cierpię z tymi butami... Tak by się chciało w sklepie powybierać model czy kolor, a ja zawsze kupiuje takie jakie są i to często niewygodne, na "roznoszenie", potem masa otarć, pęcherzy i wymasakrowane stopy :(
Jedyny sklep gdzie mierzyła za duze buty, to jest Deichmann tam mają linie nawet do 44 rozmiaru. Ogólnie zadna rewelacja, ale kupila pare fajnych par, sandały na szpilce z cyrkoniami, jesienne buty na nizszym obcasie, ale dorobiłąm 9 cm szpile do niego i mam modny model :) wytrwale obsewując kolekcje mozna trafić na jakieś buciki nie adidasy

santacatalina
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 3
Rejestracja: 06 wrz 2010, 15:10

06 wrz 2010, 15:25

mam ewidentne 42! zawsze miałam problem heh nie będę się rozpisywać tylko od razu powiem co gdzie i jak;D:
nine west!!!- mój zbawiciel ma buty do numeru 10 głupie panie ekspedientki twierdzą że to jest 40,5 co za bzdura to ewidentne 42 jest może nawet 42,5. Buty od 150 do 500 zł ale szczerze mi to już nie robi bo w czymś muszę chodzić, a ich buty sa piekne.
deichman- mają 42 ale nie na obcasach i ogólnie średnio ładne;]
amerykański ebay- buty na studniówke kupiłam (już z przesyłką ) z niecałe 100 zł.
gortz- tylko wawa pzn i krk ale czasem warto się przejechać;D

mam nadzieję ze pomogłam;]

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość