kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

delikatny szampon do wlosow z lupiezem

08 wrz 2010, 23:31

hej wam ! szukałam ale nie znalazłam takiego watku na tym forum, mam problem z lupiezem po wakacjach w egipcie , chyba bylo za cieplo :P mam delikatne dlugie i cienkie wlosy i ten lupiez ale nie duzy.. w kazdym razie szukam jakiegos szamponu odpowiedniego bo po nizoralu mam siano zamiast wlosow a na skore glowy nie działa skutecznnie, macie jakies typy ?']

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

09 wrz 2010, 11:57

podobno nie powinno sie zaczynac leczenia lupiezu od razu od nizoralu, lepiej cos w drogerii kupic na poczatek, tak slyszalam;) a czesto masz lupiez?
nizoral jest skuteczny z tego co wiem, ale na wlosy dziala koszmarnie. sa szampony 2w1 na lupiez. ostatnio widzialam nawet reklame jakiegos zloreala, akurat do farbowanych, ale moze i do twoich bedzie :)

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

09 wrz 2010, 12:35

nie nie mam czesto, teraz mi sie przytrafił a ostatnio to jak miałam z 15 lat to daaaaawno temu;] uzyłam nizoralu wlasnie z tej saszetki raz ale załowałam bo godzine wlosy rozczesywałam,,,,a tak na codzien to tez stosuje loreal u fryzjera matrix a w domu elseve, tyle ze wlasnie nie widziałam u nich nic na lupiez

Sasanka
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2010, 22:59

09 wrz 2010, 23:03

tez slyszalam, ze najpierw powinno sie zaczynac od lagodnych srodkow, a dopiero jak nie pomagaja to po te silniejsze, z apteki. No chyba, ze lupiez jest masakryczny, to od razu do dermatologa, ale na szczescie chyba tego nie potrzebujesz :)
loreal teraz ma duzo reklam, ostatnio mi sie otwieraly banery z szamponami, jak trafie znowu to napisze dokladniej czy to jest to.

Awatar użytkownika
Liliana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 26 cze 2008, 11:19

10 wrz 2010, 12:08

CeCe ma bardzo delikatne szampony, więc może spróbuj ich przeciwłupieżowego? Przez pewien czas miałam problem ze skórą głowy i używałam ich serii Sensitive i jak dla mnie rewelacja. można kupić w niektórych aptekach albo sklepach typu belisoshop, zresztą jak zamówisz u nich przez internet to w prezencie dołączają buteleczkę odżywki z jedwabiem - chyba najlepsza ich odżywka, więc jeśli nie znasz tej firmy to spróbuj.

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

10 wrz 2010, 19:24

a te szampony cece pileegnuja wlosy? bo taki jedwab dosc mocno moze je obciazac jak walczymy z lupiezem. ja bym stawaial jednak na te szampony 2w1:]

Awatar użytkownika
Liliana
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 35
Rejestracja: 26 cze 2008, 11:19

21 wrz 2010, 14:14

Zgadza się, są z naturalnych składników i wyciągów z roślin, na opakowaniach mają znaczek że nie powodują podrażnień i reakcji alergicznych i te co używałam rzeczywiście delikatne były, też nie mogę używać nic ciężkiego na włosy. Ta odżywka z jedwabiem właśnie bardzo dobrze się sprawdza, bo nie obciąża włosów jak normalny jedwab a nabłyszcza i nawilża włosy świetnie. W drogeriach ich nie widziałam, raz spotkałam w Super Pharmie kilka sztuk, a tak to mówię - albo profesjonalne sklepy w rodzaju Belisoshop czy salony fryzjerskie używające właśnie Ce-Ce (w Warszawie jest parę) albo internet ;)

tretinka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 79
Rejestracja: 15 lut 2010, 18:24

22 wrz 2010, 09:47

co do tych nowosci z loreala to jest to:
Link usunięty przez obsługę forum ze względu na reklamę
wpadla, na ten banner przypadkiem na jakiejs stronie i przypomnialam sobie, ze to o tym cos wspominane bylo:)
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2010, 12:35 przez tretinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

23 wrz 2010, 11:01

No właśnie, o który loreal ci chodzi?

kamelka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 08 wrz 2010, 22:52

23 wrz 2010, 13:45

hm,, pisałysmy tylko o jednym z loreala?

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość