moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

kropelki...

10 wrz 2010, 09:42

od jakiś 2-3 tyg jak przycisnę brodawkę pojawiają mi się przezroczysty płyn.
Kiedyś jak brałam tabletki to też mi się tak pokazywało ale zmieniłam i było ok, a teraz od 5 miesięcy mam wkładkę (nie hormonalną), więc hormony tutaj nie mają wpływu. Więc co?
Myślałam że to może od cyklu zależy ale i przed i w trakcie okresu tak się dzieje. Nie jest tego dużo, tak kropelka powiedzmy ale i tak mnie to zastanawia.
Miałyście coś takiego??

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

10 wrz 2010, 09:54

Witam niestety nic takiego nie miewam wdzę że masz córeczke, więc może to porostu po karmieniu jesli karmiłas piersią, na styczniówkach zubelek kiedys pisałą że pomiędzy dziecmi też jej cos tam leciało wiec może wyszukaj zubelka i wypytaj albo zapraszm do styczniówek i tam złapiesz naszą mamuskę. Napewno to nic strasznego nie przejmuj się :ico_oczko: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

10 wrz 2010, 10:02

moni26, ja mam tak od czasu do czasu teraz już prawie nie
jak byłam na wizycie u dżina :ico_oczko: to sie podpytywałam , to gruczoły piersiowe coś wytwarzają i czasem tam kropelka poleci , to jest zależne od hormonów :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

10 wrz 2010, 11:38

Ja już nie karmię 1,5 roku a czasami jak ścisnę brodawkę pojawia sie kropelka tyle że nie jest ona przezroczysta a biała - może lekko żółtawa. A z przezroczystym płynem to raczej proponuję wizytę u ginka

Awatar użytkownika
mania6891
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 03 sie 2010, 22:44

10 wrz 2010, 11:58

Sylwia.O., Ja od prawie trzech nie karmię, bo moja mała chciała cycusia tylko przez pół roku a do dnia dzisiejszego pojawia mi sie taka kropelka, wcześniej byłą biała, a teraz jest przezroczysta. Moja mama tutaj też zerka na forum i mówi zę ona nie karmi od 14 lat i nadal tak ma. Lekarz słyszał o tym wiele razy i twierdzi ze nic złego sie nie dzieje.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

11 wrz 2010, 10:48

ja karmiłam tylko 3 miesiące bo Martyna również nie chciała cyca :-)
Wcześniej jak pytałam o to gina to powiedział żebym się nie przejmowała że tak się dzieje.
Ale ja lubię wiedzieć co się dzieje w moim organizmie.

Fakt najlepiej byłoby wybrać się do gina, ale teraz mam za dużo na głowie i jakoś nie bardzo mi się jeszcze tam chce iść :ico_oczko: i dla tego zapytałam Was :ico_sorki:

Wróć do „Ogólnie o zdrowiu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość