kitty_miau
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2010, 11:34

Co przyciąga feceta w sypialni... RATUJCIE!

29 wrz 2010, 11:48

Mój partner wydawał się ostatnio znudzony naszym życiem intymnym. Więc, ja dużo nie myśląc pobiegłam do sklepu i kupiłam sexy gorset, pas i pończochy. Nie myślcie, że kupiłam byle co. Kupiłam bieliznę corin, super elegancką, a zarazem sexy. Wystroiłam się w nowe fatałaszki, zrobiłam kolację i czekałam. Dzień po on powiedział, że wolałby coś ostrzejszego. A ja chciałam być damą, w pięknej nowej bieliźnie, szpilkach i perłach. Czy powinnam zaszaleć, tak jak on chce?

skarabeusz
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2010, 12:42

Re: Co przyciąga feceta w sypialni... RATUJCIE!

30 wrz 2010, 14:09

Mój partner wydawał się ostatnio znudzony naszym życiem intymnym. Więc, ja dużo nie myśląc pobiegłam do sklepu i kupiłam sexy gorset, pas i pończochy. Nie myślcie, że kupiłam byle co. Kupiłam bieliznę corin, super elegancką, a zarazem sexy. Wystroiłam się w nowe fatałaszki, zrobiłam kolację i czekałam. Dzień po on powiedział, że wolałby coś ostrzejszego. A ja chciałam być damą, w pięknej nowej bieliźnie, szpilkach i perłach. Czy powinnam zaszaleć, tak jak on chce?
To ciekawe, gust naszych panów zawsze mnie zaskakiwał. Oni lubią po prostu mieć żonę, matkę i kochankę w jednym. Myślę, że jeśli nie podoba Ci się, to czego on oczekuje nie powinnaś się zmieniać. Może wybierz coś z corin bardziej wyzywającego lub zmysłowego, co zarazem będzie eleganckie. Ale najpierw porozmawiajcie, co tak naprawdę oczekujecie od siebie...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

30 wrz 2010, 14:28

drogie panie mam nadzieje, że nie piszecie tylko po to zeby zareklamowac bielizne tej firmy?? :ico_nienie: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Pozytywka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3274
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:02

30 wrz 2010, 14:57

rogie panie mam nadzieje, że nie piszecie tylko po to zeby zareklamowac bielizne tej firmy??
Raczej tak :ico_haha_01: No cóż,sam temat mógłby być ciekawy...

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

30 wrz 2010, 16:32

Pozytywka, :-D :-D

Awatar użytkownika
Karola2
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 9
Rejestracja: 03 paź 2010, 11:12

05 paź 2010, 13:53

Co przyciąga faceta do sypialni?
Brak ukochanej.
Dlaczego?
Może się w końcu wyspać.
To nie moje słowa tylko właśnie faceta bynajmniej nie mojego :)))

Dolly
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 12 maja 2010, 13:57

11 paź 2010, 15:10

A niby sami tak chcą zbliżenia ;P A tu taka niespodzianka ;P A tak serio kitty_miau to może faktycznie pogadajcie sobie na ten temat? Bo bez sensu się tak bawić w kotka i myszkę - będziesz się starać i będziesz słyszeć, że jednak może coś innego było oczekiwane...

Madziaa1_1
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 07 cze 2010, 10:37

14 paź 2010, 16:09

Co przyciąga faceta do sypialni?
Brak ukochanej.
Dlaczego?
Może się w końcu wyspać.
To nie moje słowa tylko właśnie faceta bynajmniej nie mojego :)))
:D:D Wszędzie tyle sexu, że może im więcej nie potrzeba? Faceci są przewrotni. Raz chcą a potem już nie. A mówią, że nas ciężko zrozumieć.

magga
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 29 wrz 2010, 14:35

20 paź 2010, 13:52

Facetów coraz częściej boli głowa, albo to tylko moje spostrzeżenie. Ale wystarczy, że założę szpilki, i już nie jest taki zmęczony :-D

Adra
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 61
Rejestracja: 09 lis 2010, 13:33

22 lis 2010, 14:08

hm faceta zawsze przyciągnie ciekawosc..wiec jakies niespodzianki chyba beda zawsze mile widziane...np. sexowna bielizna-badz w ogole nic,a na zewnatrz szlafrok zawiazany kokarda:-)

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość