misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

NASIENIE

07 paź 2010, 16:17

witam dziewczyny odebrałam niedawno wyniki mojego męża byłam z nimi u gin,ale on nie wie jak je interpretować może wy mi pomożecie? :ico_sorki:

PH=8,0 norma(7,2 - 8,0)
obiętość = 1,5 norma(2,0 - 6,0 )
barwa = kremowa
płyn zkonogenizowany ???
brak upłynnienia po 60 min :ico_sorki: inseminacja mnie czeka? :ico_noniewiem:

plemniki -obecne
leukocyty - 1-3-5 w p.w
makrofagi - poj.w pep nie wiem co to oznacza?
erytrocyty ----------
bakterie ---------

ilość plemników w 1ml = 21,700 000
o ruchu szybkim w 1ml - 6200 000
o ruchu zwolnionym progresywnym - 5000 000
drgających w miejscu - 3600 000
martwe - 6900 000
ilość leukocytów - 1100

ilość plemników w ejakulacie - 32,500 000
ilość plemników o budowie prawidłowej - 43%
ilość plemników o budowie patologicznej - 57%


dziewczyny czy jest szansa na poczęcie dziecka z takimi wynikami? :ico_sorki:
dodam tylko,że mój mąż 4 lata temu miał synka niestety po pół roku zmarło :ico_sorki:
Ostatnio zmieniony 07 paź 2010, 16:25 przez misia81, łącznie zmieniany 1 raz.

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

07 paź 2010, 16:20

misia a lekarz albo osoba ktora wydała Wam wyniki nie mogła wam pomóc ?

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

07 paź 2010, 17:18

a lekarz albo osoba ktora wydała Wam wyniki nie mogła wam pomóc ?
Pani magister,która badała nasienie męża mówiła,że prawie wszystko ma w normie i nie musze się martwić tylko to,że mu się nie upłynnia nasienie to jest problem bo wtedy plemniczki z tak gęstego nasienia nie maja jak iść dalej więc możemy sie starac i starać :ico_sorki: czytałam,ze tylko inseminacja tutaj moze pomóc :ico_placzek:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

07 paź 2010, 17:25

misia81, wysłałam tobie pw

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

07 paź 2010, 18:31

misia81, nie poddawajcie sie. NA pewno sie wam uda musicie tylko mocno w to wierzyc i nie tracic nadziei. Trzymam mocno kciuki za Was i Wasz cud :ico_sorki:

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

07 paź 2010, 18:51

misia81, ja Cie bardzo o jedno prosze kochana, wrzuc na luz... nie zadreczaj sie... mi sie wydaje, ze to, ze ciagle o tym myslisz moze tez powodowac blokade i dlatego nie zajdziesz w ciaze...
Odpusc sobie prosze do konca roku i sie uda, napewno...

My wlasnie w tym cyklu, w ktorym zaszlam w ciaze dalismy na luz i przegapilismy owulke :ico_wstydzioch: i sie udalo....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

07 paź 2010, 19:04

misia81 a do jakiego lekarza masz iść z tymi wynikami?? bo wydaje mi się,że do takiego co leczy mężczyzn-nie pamiętam jak sie nazywa :ico_wstydzioch:

ale ja tak jak NowaSejana napiszę,że masz wrzucić na luz!!! za bardzo sie przejmujesz wszystkimi badaniami,za dużo myślisz,zmuszasz męża do sexu żeby tylko było dziecko...a gdzie ta przyjemność wynikająca z miłości dwojga ludzi???

jak widać R juz miał dziecko więc źle nie jest i jest duża szansa na poczęcie :ico_sorki: ale ty za dużo się stresujesz i to blokuje twój organizm przed :ico_ciezarowka:

proszę cię,zacznij czerpać satysfakcję z sexu,z tego że R cię kocha,zaplanujcie sobie że w każdą niedzielę idziecie na miły spacer albo wyskakujecie do baru na pizzę :ico_oczko: rozluźnijcie się (bardziej ty misiu ),wtedy i ty będzie zrelaksowana i R zobaczy że masz dobry humorek,że inaczej podchodzisz do sexu i chęci posiadania potomstwa i uwierz mi,że właśnie wtedy wam się uda :ico_sorki:

dla pocieszenia napiszę ci,że koleżanka mojej mamy z pracy grubo po 30,lekarze powiedzieli im,że nie będą mieli dzieci,starali sie bardzo długo,kilka lat,z pracy mają możliwość wyjechania za granicę,tzn ona i pojechała,nie myślała już o dziecku,po paru tygodniach mąż do niej dojechał i zaszła od razu :ico_szoking: zaraz potem wrócili do PL i córeczka się urodziła zdrowa i duża,a tak mieli nie mieć dzieci :ico_sorki:

więc wrzuć na luz!!! :-)

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

07 paź 2010, 21:00

Trzymam mocno kciuki za Was i Wasz cud
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
NowaSejana, aniawlkp86, Dziewczyny...jak mam sobie odpuścic jak mi za dwa miesiące stuknie 30 lat? :ico_sorki: wiedząc,ze ja mam problemy z owulacją a to co dotkneło teraz R jest niewyleczalne :ico_sorki: biore CLO już 8 miesiąc a mogłam tylko 3 i na marne tak naprawde bo nic nie damy zrobić nawet kochając sie dzień w dzień... Odpuszczenie raczej tu nic nie da...Gdybym wiedziała,ze zajde w ciąże bez problemu drogą naturalną nie martwiłabym sie tak bardzo zrozumcie :ico_placzek: wy jesteście młodziutkie wam łatwiej,a mi z roku na rok coraz ciężej :ico_placzek: i wam sie udało a mi nadal nie :ico_placzek:
zmuszasz męża do sexu
to nie tak...ale nie będe sie tutaj rozpisywała bo nie na temat będe pisała :ico_sorki:

Ja prosiłam tylko o interpretacje wyników męża ehhh

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

07 paź 2010, 21:39

Dokładnie, dołujecie dziewczynę jeszcze, ona się martwi o to z medycznego punktu widzenia więc nie obazcie sie ale rady psychologow to chyba nie pomogą :ico_sorki:
misia81, Poszukaj w internecie jakis wiadomosci moze to Ci cos niecos rozjaśni, jest wiele przykładów i interpretacji moze uda się znaleść coś podobnego :ico_sorki: No i pewnie warto by udać się do lekarza który wam to wszystko jakoś rozjaśni.. :ico_sorki:

Trzymam kciuki i koniecznie daj znac!

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

07 paź 2010, 21:50

Ja prosiłam tylko o interpretacje wyników męża ehhh
misia żadna z nas zapewne nie zinterpretuje dobrze tyvh wyników. Musisz poszukać naprawde dobrego lekarza i się do niego udać najpierw z tymi wynikami a potem on Ci napewno powie co i jak. Trzymam kochana kciuki @@@.

Wróć do „Przed Ciążą, czyli chcemy mieć dziecko”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość