Moda damska

Warmia S.A. – ubieramy w dobrym stylu!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Na rynku pojawiła się nowa jesienno-zimowa kolekcja marki Warmia. Składają się na nią płaszcze i kurtki damskie oraz męskie. Wśród tkanin dominuje wełna i jej mieszanki. W kolekcji nie ma przeważającej barwy, kolorystyka jest różnorodna – beże, fiolety, czerwienie, granaty po szarości i różne odcienie czerni. Fason okryć wierzchnich inspirowany jest ekstrawagancją i ekscentryzmem lat 20. XX wieku.

Kolekcja Jesień-Zima 2010/2011 WARMII S.A. powstała w odpowiedzi na zapotrzebowanie naszych klientek i klientów stawiających wyrobom firmy coraz wyższą poprzeczkę . W skład kolekcji, inspirowanej obowiązującymi trendami mody, wchodzą płaszcze i kurtki damskie oraz męskie o różnorodnej linii.

Pierwsza z nich to PSYCHOLOGIA MODY inspirowana ekstrawagancją i ekscentryzmem lat 20. Tu pojawiają się dekadenckie stylizacje : płaszcze i kurtki z futrami, opływowe linie modeli, detal fali w kołnierzach, długości w kolano, luźny a jednocześnie elegancki styl dla każdej sylwetki, dodatki na pograniczu biżuterii, elegancki styl ‘femme-fatale’. Dopełnieniem całości są luksusowe tkaniny wełniane i jej mieszanki, o różnorodnych fakturach i składach.

Następna to ORYGINALNOŚĆ – powrót do korzeni, do folkloru i detali znanych ze sztuki ludowej, do tradycyjnych konstrukcji odzieży, sprawdzonych form – stąd nasze propozycje klasycznych dyplomatek, kurtek z kapturami, otulających kołnierzy i kurtek ocieplonych puchem…

Kolorystyka – to różnorodność barw; od beży po nasycone kolory czerwieni, fioletów , granatów, brązów po szarości i różne odcienie czerni.

Kolekcję staraliśmy się stworzyć tak by Pan i Pani ubrani przez nas stanowili efektowną nowoczesną parę, dla której klasa i wygoda są wartością.

Comments are closed.