Bez kategorii

Wielkanoc na ostro!

Pinterest LinkedIn Tumblr

Na stole wielkanocnym nie może zabraknąć chrzanu. Jeżeli chcesz poczuć jego wyrazisty smak i aromat musisz sięgnąć po produkt marki Provitus. Chrzan extra mocny będzie znakomitym dodatkiem do jaj, wędlin i pieczeni.

Firma PROVITUS z myślą o miłośnikach ostrych smaków stworzyła CHRZAN EXTRA MOCNY o wyjątkowo wyrazistym smaku i aromacie. Chrzan extra mocny z pewnością urozmaici smak wielu potraw na wielkanocnym stole. Stanowi wyborny dodatek do jaj, wędlin, pieczonych mięs oraz sosów.

Dawniej chrzan wykorzystywany był głownie w celach leczniczych, dzisiaj króluje przede wszystkim w kuchni. Korzeń chrzanu ma palący, ostry smak, zawiera dużą dawkę witaminy C, składniki mineralne oraz witaminy B1, B2, olejek eteryczny i enzymy, które wpływają na szybszy metabolizm. Starty korzeń chrzanu pobudza trawienie, działa antybiotycznie i bakteriobójczo.

Chrzan oprócz niepowtarzalnych walorów smakowych, znakomicie działa na niestrawność. Nie od dziś wiadomo, ze polskie zwyczaje kulinarne podczas świąt wyjątkowo sprzyjają uczuciu pełności i ciężkości w brzuchu.

CHRZAN EXTRA MOCNY firmy Provitus wyróżnia się przenikliwie ostrym smakiem. Ma piękny, jasnokremowy kolor. Polecany jest do wołowiny, ozorków, pieczonych mięs, żeberek i golonek.

CHRZAN EXTRA MOCNY firmy Provitus o pojemności 170g kosztuje ok. 3,50 zł. Produkt dostępny jest na terenie całego kraju w sklepach spożywczych i hipermarketach.

Comments are closed.