monkis
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 10
Rejestracja: 14 sie 2015, 15:00

Warszawa do jakiego przedszkola zapisaać dziecko

25 lut 2022, 15:08

Jak w temacie. Chciałabym abyśmy tutaj wymieniły się opiniami na temat przedszkoli.

Lepsze będzie zapisanie malucha do przedszkola prywatnego czy jednak państwowego? Jakie macie doświadczenia?

Awatar użytkownika
Manila
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 06 sie 2014, 08:57

Re: Warszawa do jakiego przedszkola zapisaać dziecko

25 lut 2022, 15:33

Powiem Ci tak. Mój syn, który obecnie ma 12 lat, chodził do przedszkola prywatnego. Córka, 6lat, chodzi do zerówki do publicznego przedszkola. Nie wiem jak w innych przedszkolach jest, ale u nas między tymi dwoma, zdecydowanie wybieram prywatne. Cenowo wiele więcej nie wychodzi a jednak syn wyszedł z przedszkola z wiele większą wiedzą niż córka. Mieli o wiele więcej zajęć edukacyjnych, sportowych, muzycznych. W prywatnym przedszkolu nie musiałam się martwić o nic, przybory szkolne, książki, ćwiczenia, środki higieniczne, wszystko w cenie czesnego. Opieka niesamowita, dziecko szczęśliwe chodziło, nie chciało wychodzić do domu. Córka dokończy ten rok i wybiera się do szkoły prywatnej.

Syn obecnie chodzi do podstawówki Thames British School - jest to ta sama plaćówka, która ma w swojej ofercie przedszkole. Jest prywatna, prowadzona w języku angielskim. Zapiszę tam też swoją córkę.

W Warszawie mają kilka swoich kampusów.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość