Awatar użytkownika
Kajakin
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 18 mar 2016, 19:02

Park rozrywki w Chorzowie

30 mar 2016, 21:28

Witam. Jak w temacie - szukam jakiegoś dobrego i sprawdzonego parku rozrywki na terenie Chorzowa. Czy dalibyście radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić? Zastanawiam się czy np. taki park rozrywki chorzów jest według Was wart uwagi... Co o tym sądzicie? Z góry wielkie dzięki za wszelkie porady w tej materii :)

Maybebaby
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 111
Rejestracja: 18 sty 2016, 15:43

Re: Park rozrywki w Chorzowie

20 kwie 2016, 13:39

W Chorzowie masz jedynie Śląskie Wesołe Miasteczko,jednak nie spodziewaj się po nim zbyt wiele,niektóre urządzenia są już przestarzałe przez co tracą na atrakcyjności. Możecie jechać gdzieś dalej niż Chorzów? Są też inne,dużo lepsze parki rozrywki dla dzieci:)

Karolciaa
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 113
Rejestracja: 14 kwie 2016, 09:25

Re: Park rozrywki w Chorzowie

14 wrz 2016, 14:01

Też chyba w Rabce coś jest i w Zatorze. Zależy, jak daleko możecie jechać. Ja mam zamiar wybrać się do Warszawy, a tam obowiązkowo z dzieckiem do Centrum Nauki Kopernik i do sali zabaw http://www.incaplay.pl .

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: Park rozrywki w Chorzowie

21 paź 2016, 17:59

Chorzowskie ZOO jest fajne, ale karuzele pamiętają czasy komuny (o ile nie są starsze). Od kilku lat wiecznie coś remontują, wiecznie jakieś karuzele nie działają, te które działają pozostawiają wiele do życzenia. Godzinę drogi od Chorzowa jest zarówno Dinozatorland jak również Energylandia - obie atrakcje polecam.

Awatar użytkownika
choto
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 16 lip 2009, 14:08

Re: Park rozrywki w Chorzowie

21 kwie 2022, 08:07

Zdecydowanie bardziej odpowiada mi Energylandia, tam przede wszystkim nie ma nudy, dzieje się, rozrywek tyle, że ciężko je wszystkie zaliczyć jednego dnia. Jeździmy co najmniej raz do roku i za każdym jest super. Jedno z moich ulubionych miejsc w Polsce.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość