Awatar użytkownika
Lady
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1697
Rejestracja: 06 mar 2007, 14:05

07 wrz 2007, 20:41

Emka, wiesz muj Piotrus chodzil wczesniej do przedszkola i na poczatku zalowalam ze do zerowki zapisalam go do szkoly , to dopiero poczatek roku , ale powiem ci ze juz jestem zadowolona , muj synus chodzi chetnie , a tak od siebie ci powiem że ze wzgledow finansowych wole zerowke w szkole , i wydaje mi sie ze w szkole jest kladziony wiekszy nacisk na nauke , dzieci spedzaja w niej okolo 5 godzin i naprawde sie ucza a w przedszkolu jest jednak wiecej zabawy , wiem bo Piotrus chodzil do grupy laczonej dla piecio i szescio latkow .

Reniia i Mati
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 146
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:56

08 wrz 2007, 14:00

U mojego malego w przedszkolu jest zerowka i moim zdaniem jest to dobre.Teraz jest juz w 4 latkach i tak bedzie przechodzic z roku na rok az do zerowki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

11 wrz 2007, 20:25

od września Magda zaczęła chodzić do zerówki w szkole i jestem z tego bardzo zadowolona do przedszkola chodziła juz 4 lata i była znudzona zwłaszcza że ostatni rok podobnie jak Piotruś LAdy była w grupie łączonej 5 i 6-cio latków i fakt że tam była głównie zabawa a nauka to tylko tak po łebkach więc myślę że dobrze zrobiłam posyłając ją do szkoły a poza tym finanse domowe odetchną :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ami
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 20 wrz 2007, 12:42

21 wrz 2007, 11:36

A moja Amela chodzi do przedszkola które jest w zerówce w szkole podstawowej. Jak na razie nie narzekam :)

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

21 wrz 2007, 13:07

A moja Zuza chodzi do przedszkolnej zerówki.W szkole musiałaby chodzić do świetlicy i na obiady,bo moglibyśmy odebrać ją dopiero około 16,a zerówka jest do 13.A tak to jesteśmy o nią spokojni.Poza tym w przedszkolu ma swoje koleżanki,z którymi jest bardzo zżyta.Jeśli chodzi o naukę,to nie narzekam,bo już w zeszłym roku uczyła się literek,jest duży nacisk kładziony na naukę u niej w grupie,a zawdzięczamy to pani.U nas akurat tak wyszło.Uczy się nawet jęz. angielskiego.Pozdrawiam

Awatar użytkownika
aska
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 737
Rejestracja: 22 mar 2007, 00:16

27 wrz 2007, 11:59

Basia również uczęszcza do zerówki przedszkolnej.Ma tam świetną panią wychowawczynię(prowadzi ich już od maluchów) i oczywiście kolegów i koleżanki.Również ma j.angielsk raz w tyg. za który nie muszę płacić.Kosz pobytu Basi w zer.przedsz.nie jest wysoki gdyż jest na skróconym pobycie i je tylko śniadanie.

Myślę jednak wybór zerówki w szkole czy przedszkolu zależy od warunków rodzinnych ,finansowych, dojazdu itp.....

Awatar użytkownika
Kaja
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2184
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:53

27 wrz 2007, 12:05

aska pisze:Myślę jednak wybór zerówki w szkole czy przedszkolu zależy od warunków rodzinnych ,finansowych, dojazdu itp....

to na pewno jest ważnym czynnikiem choć w naszym przypadku najważniejsze okazało się to że Madzia nie chciała juz iść do przedszkola bo była juz znudzona chodziła tam juz 4 lata a z czego 2 były w grupie 5-6 latków i zerówka to byłby trzeci rok w tej samej grupie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

31 paź 2007, 14:14

moja Ala chodzi do zerówki przedszkolnej, ale jestem bardzo zadowolona i co najwazniejsze ona tez . Na poziom nauki tez nie mogę nić złego powiedzieć , wręcz przeciwnie znajomych dzieci chodza do zerówki w szkole i strasznie narzekają na panią, że bardzo mało pracuje z dziećmi.
Następnym plesem jest dla mnie to samo co dla Zulci, czas spędzany w szokle jest znacznie krótszi i trzeba chodzic na różne godziny , a ja nie mam w tej chwili czasu i wiem że Ala do 17 ma opieke zapewnioną i nie musi tułac się od babci do cioci itd.
A co do finansów to niestety jest wydatek.
Aha i jeszcze jedno w przedszkolu Ala ma 2 razy w tygodniu angielski a w szkole dzieci nie mają :ico_haha_02:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

30 sie 2011, 09:58

Moja Maja do zerówki idzie do przedszkola.
I ciesze się z tego.

gosia888
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6322
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:00

30 sie 2011, 10:03

mój Tomek idzie do zerówki w szkole. W sumie wolałabym dalej do przedszkola go dawać ale w jego szkole 100% dzieci idzie do zerówki w szkole więc byłoby mu przykro że dzieci już rok się znają a on dopiero do 1 klasy idzie z nimi.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość