Dzisiaj mija mój termin....................... :ico_olaboga:
[ Dodano: 2008-08-03, 10:22 ]
Jak widać na załączonym obrazku,1 dzień po terminie.... :ico_placzek:
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Baidu [Spider] i 1 gość