po powrocie ze szpitala wreszcie sie moge zameldować!
Zostało nam 34 dni!!!



Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość