gie brzuszek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzidzia juz niezla jest, silna i duzua bedzie, wazne ze zdrowa:)))





Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Majestic-12 [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość