i emolium też jest dobre bo tego my używaliśmy nie raz jak była potrzeba bo na codzień to za drogi gips ;-)oilatum poleca kolejna osoba
Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Amazon [Bot], Bing [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość