- no ba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Nie wolno nawet sobie odmawiac :ico_brawa_01:a co se będę żałowac :ico_haha_01:

- dokladnie,mi to samo zrobili w ciazy z Andrzejkiem,lezalam w szpitalu,36 TC skonczony,wystopily przeciwciala,bo konflikt mielismy i mowili,ze jutro beda wywolywac,maz wzial wolne z pracy,przyjechla z torbami,a tu na dyzur przyszedl lekarz i stwierdzil,ze jednak nie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I sie bujalam do 42 TC do wywolania :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:ale po co nastawiali mnie najpierw na 38 tydzien, nie?
- gratki :ico_oczko:dostalismy obywatelstwo szwedzkie!
- a ja wcoaz wpierdzielam marchew surowa :ico_wstydzioch:co do zachcianek to masakrke mam z tymi malinami

dzieki!mama_zuzi1980 napisał/a:
dostalismy obywatelstwo szwedzkie!
- gratki :ico_oczko:
haha musisz miec ladna cere!!!!mama_zuzi1980 napisał/a:
co do zachcianek to masakrke mam z tymi malinami
- a ja wcoaz wpierdzielam marchew surowa :ico_wstydzioch:
Ja też nie dałam rady więcej.pyszne ale ja wiecej niz 4 naraz nie dam rady :ico_oczko:
Też pochłaniam lody w dużej ilości ale coś mnie ostatnio gardło rano pobolewa, ale się nie poddaje..., ale tylko śmietankowe, inne nie wchodzą w grę :-Dlody
Ogromne gratulację, oblej to sokiem :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:No i pochwale sie Wam a co, dzisiaj ja i moje dzieciaki dostalismy obywatelstwo szwedzkie! szkoda ze wypic nie moge bo lufa bylaby jak nic z tej okazji :ico_haha_01:
ja wiem laski ze w 40 tyg najlepiej ale po co nastawiali mnie najpierw na 38 tydzien, nie?
No właśnie, u mnie było tak, że w 35 TC mówił, że szyjka jest już miękka i narobił mi nadzieji i teraz w 40 TC się wkurzam, że nadal nic :ico_zly:dokladnie,mi to samo zrobili w ciazy z Andrzejkiem,lezalam w szpitalu,36 TC skonczony,wystopily przeciwciala,bo konflikt mielismy i mowili,ze jutro beda wywolywac,maz wzial wolne z pracy,przyjechla z torbami,a tu na dyzur przyszedl lekarz i stwierdzil,ze jednak nie :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: I sie bujalam do 42 TC do wywolania :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
no wiesz, moja koleżanka kilka lat zajadała się marchewkami i popijała Kubusiami to była cała żółta, a chciała być opalona :ico_puknij: wyglądała strasznie :ico_oczko:iw_rybka napisał/a:
mama_zuzi1980 napisał/a:
co do zachcianek to masakrke mam z tymi malinami
- a ja wcoaz wpierdzielam marchew surowa :ico_wstydzioch:
haha musisz miec ladna cere!!!!
ogromne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:No i pochwale sie Wam a co, dzisiaj ja i moje dzieciaki dostalismy obywatelstwo szwedzkie! szkoda ze wypic nie moge bo lufa bylaby jak nic z tej okazji :ico_haha_01:
no wiesz, mi w 32tc szyjka skróciła się bardzo, była miękka i w ogóle gin powiedziała że oby wytrzymała do 36tc, a tu niespodzianka, mamy 38 i nic się nie dzieje...No właśnie, u mnie było tak, że w 35 TC mówił, że szyjka jest już miękka i narobił mi nadzieji i teraz w 40 TC się wkurzam, że nadal nic :ico_zly:
super :ico_brawa_01: gratulacje :ico_haha_02:No i pochwale sie Wam a co, dzisiaj ja i moje dzieciaki dostalismy obywatelstwo szwedzkie!
Gratulacje :ico_brawa_01: , to może jakimś sokiem lub jakimś dobrym bezalkoholem :ico_oczko: :-DNo i pochwale sie Wam a co, dzisiaj ja i moje dzieciaki dostalismy obywatelstwo szwedzkie! szkoda ze wypic nie moge bo lufa bylaby jak nic z tej okazji :ico_haha_01:
ja w pierwszej ciąży miałam od 7 miesiąca ujście otwarte na 3 cm, nic mi nie wolno było robic, paniki tyle że hej, żebym nie rodziła jeszcze bo dziecko malutkie, a urodziłam równy tydz. po terminie - sama bez wsparcia medykamentami i żadnymi ziółkami...biniu_s napisał/a:
No właśnie, u mnie było tak, że w 35 TC mówił, że szyjka jest już miękka i narobił mi nadzieji i teraz w 40 TC się wkurzam, że nadal nic :ico_zly:
no wiesz, mi w 32tc szyjka skróciła się bardzo, była miękka i w ogóle gin powiedziała że oby wytrzymała do 36tc, a tu niespodzianka, mamy 38 i nic się nie dzieje...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość