A tak nawiazujac do tematu to ja tez w domku siedze z malym i dobrze mi z tym :ico_oczko:
a do pracy mi sie nie spieszy ale w pazdzierniku wybieram sie na kurs :ico_oczko:
co do preacy to chetnie bym juz poszla, co do opiekunek...nie chętnie zostawiłabym Antka ...tak sobie myslę ze zupełnie inne sytuacja byłaby gdybym musiała...isć do pracy a tak....kurcze , poza tym tu jest te au-pair i taka to by musiała z nami mieszkać...a to mi się nie widzi...chyba ze pomyśle o tym o czym kaolcia pisała... taki mini żłobek :ico_oczko:
Aginka no i jak idzie ta firma?? Udaje sie cosik sprzedac a co wogule sprzedajecie?? Tylko tak czystej ciekawosci pytam...
Agafr dobrze ze nie spisz przynajmniej pogadamy cosik hehe :ico_brawa_01: