ja tez tak znam....u nas jest slonko,ale własnie..."pizdzi jak w kieleckim" :ico_smiechbig:ja znam..."oj piżdzi jak w kieleckim"


oj dziewczyny ja tylko siedze i smieje sie z waszych postow...odejsc nie mozna... :ico_oczko:...........kupy nikt nie ruszy ....im wiecej nas tym bardziej pasuje do nas babos desperados
aginka a u nas pizdzi jak za cara........tak sie mowi ze cara nie bylo i tez pizdzilo







Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość