mój synuś rzadko śpi w dzień, wczoraj wyjątkowo spał w dzień 2 godz, a tak to tylko drzemie od 10 do 30min, na brzuszku coś nie lubi leżeć, jak go kładę to minuta lub dwie i zaraz płacz, ciągle leży na wznakno i pewnie juz od tej pory do 12-1 w nocy raczej juz nie bedzie spal :ico_olaboga: wasze dzieci tez tak dlugo nie spia?
no i zasnal na brzuszku dzisiaj ze smokiem w buzi. ale mnie szoknelo bo strasznie nie lubi jak sie go kladzie na brzuszek :ico_noniewiem:
:
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:a ja korzystjąc ze mala spi pojeżdziłam na rowerku i pokreciłam troche na twisterku :-D :-D :-D

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr, ja rano też 3 minutki się kręciłam :-) jeszcze wieczorkiem zamierzam powtórzyć :ico_sorki:a ja korzystjąc ze mala spi pojeżdziłam na rowerku i pokreciłam troche na twisterku :-D :-D :-D
Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 1 gość