Witajcie...
uffff wreszcie forum działa!!!!!
wczoraj i dziś kilkanascie razy chciałam do Was zajrzeć...ale jakaś awaria tt :ico_zly:
troszkę z Barbapuppa poklikałam na gg.....dziś juz wypoczywają
Basik Jaś jaki słodziutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: uśmiech ma zniewalający :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Serafinko fajna sprawa z tym miganiem....a Bronuś SUPER!!!!!
TA blondyneczka w czarnej bluzeczce to TY??? jesli tak...to miło Cię zobaczyć :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a my juz kupilismy bilety na podróz...
w końcu wybraliśmy przedział sypialny.....przynajmniej mamy gwarancję, ze pojedziemy...
już się nie możemy doczekać....
dziewczynki a jak wasze wrazenia po wczorajszym meczu?
oj wkurzeni byliśmy bardzo na sędziego....chyba jak każdy
