ja tez chce taka kksiezniczke
DOKŁADNIE
Jak sie ma chłopca to we wszystkich sklepach same sukieneczki i pewnie na odwrot.
Od jakiegos czasu gdzie sie czlowiek nie obroci tam :ico_ciezarowka: wtedy mnie tez bierze ochota ......do momentu jak moj Grzes zaczyna broic i tk mysle ze jeszcze troche niech bedzie jedynaczkiem a z drugiej strony to najtrudniej sie zdecydowac.Bo przeciez nie zawsze wychodzi tak od razu. :ico_oczko: