Hej hej !
Dorota Cieszę się, że Agatką już dobrze i jest zdorwa a Ty kobieto się zacznić tez troszczyć o swoje zdorwie, bo nikt Ci go nie podaruje w prezencie jak sama sie o niego nie zatroszczysz :ico_nienie: Podpisuję sie pod tym co pisały dziewczyny i muszisz iśc do lekarza mimo, że masz zajęcia w szkole...Zdrowie jest NAJWAŻNIEJSZE !!!!!!!!!!!! A anemia ... będzie dobrze, pewnie będziesz miała zażywać jakieś tabletki z żelazem ...no i jedz teraz dużo buraczków!
Karolas Podziwiam Cię, naprawde! Myślę, że dobrze zrobiłaś, że postawiłaś Kacperka przed faktem dokonanym w sprawie tych zastrzyków, bo myślę, że nauczy go to troszkę "pokory" wobec tego, że chcesz dla niego jak najlepiej i dlatego podajesz mu lekarstwa i nie może stale ich odrzucać i jak to sama określiłaś " cackać" się z nim. To dla jego dobra przecież. Też tak myślę, że jednak sprawa sanatorium jest już na tyle przesądzona, że jednak się zdecydujecie z mężem. Przecież to tylko pomoże i jest jeszcze inny pozytyw: można zobaczyć piękne widoki ... na przykład u nas w sanatorium na Kubalonce!
Fajne zdjęcia!
:ico_brawa_01:
Dla milenki i Joasi za zdobycie nowych umiejętności !
Ania Śliczna córeczka, naprawdę taka księżnikczka z niej ...w sumie wszytskie nasze dziewczynki to księżniczki !
:ico_tort:
Dla Filipka i Magdalenki z okazji skończenia 9 miesięcy ... GRATULUJEMY!
Ide gotowac obiad!
[ Dodano: 2007-11-17, 12:36 ]
lulu81 My tez jesteśmy bardzo dumne z Filipka, że jest taki dzielny! :ico_brawa_01:
[ Dodano: 2007-11-17, 12:39 ]
ja juz nie wiem czy to prawda z tym karmieniem ze im dłuzej tym lepiej zaczynam myslec ze to troche przereklamowane ze to ze dziecko nie choruje to tak troche na wyrost jest powiedziane ze karmine piersią są zdrowe i nie chorują.
Masz racje, mocno przesadzone już kiedyś pisałam na ten temat. Przecież każdy człowiek na zapisane w genach swją odpornośći chociaż nie wiem jak by się starał nie zmieni jej, może tylko ją wspomagać i nie dac się cinfekcji ale jak ma być chory to będzie!