cześć :-)
Krzysiu dzisiaj ciut lepiej w nocy, poszedł spać o 19:40 i do 1:30 spał spokojnie, o 1:30 się przebudził i marudził, to dałam mu Camilię, marudził z przerwami do 3:30, później spał i standardowo 5:30 pobudka i spanie jeszcze do 8.
teraz widze ze dziasełka sa na prawde opuchniete z dołu i prawa gorna jedynak tez zaczyna puchnac.
to pewnie już niebawem coś się pokaże :ico_sorki:
moj jak jedzie na zakupy to potem jeszcze dwadziescia razy dzwoni do mnie i pyta
skąd ja to znam :ico_haha_01:
we wtorek jadę do ginka wreszcie i boorę receptę na plastry,do tego cytologię ma mi pobrać no i mamę też biorę do ginka
jak tyle czasu mama nie była to koniecznie! moja bada się na szczęście.
drapie to cholerstwo jak franca, ale Maksio nie protestował
Krzysiu płacze i nie chce tego pić, nawet z wodą :ico_sorki:
Co do camilii
mój mąż jak zobaczył, że to lek homeopatyczny, to zapytał skąd Krzysiu będzie wiedział, że ma zadziałać, że placebo niby :ico_haha_01:
Podoba się Wam??
super, bardzo profesjonalnie :ico_brawa_01:
Myślałam, ze po mm dłużej pośpi, a tu d...a.
poczekaj jeszcze chwilę, u nas spanie po mm nie od razu się wydłużyło. Zdrówka dla Was dziewczyny :ico_sorki:
I wrócił mój Maksio- dziś pierwsza pobudka na cycuszka o 5 rano, bez żadnych wcześniejszych przebudzeń A potem pospaliśmy do 7.30 Dobrze mu się spało z mamusią! I ja się wreszcie wyspałam
no i super :ico_brawa_01: potrzebował czasu
[ Dodano: 2011-10-21, 10:52 ]
zaczęłam dawać małej mleko Gerber 2,
oby nie było uczuleń :ico_sorki:
mąż przywiózł mi z TK maxx'a super kurteczkę na imieniny, które co prawda są za tydzień :ico_oczko:
Byłyście już w tym sklepie, są w Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu...