Ale laleczka z Juleczki, sliczna po prostu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
U mnie z biustem to różnie w zależnosci od dnia cyklu :ico_haha_01: po 10 tabletce jest juz super a po 21-ej kurczy sie :-D
Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 1 gość