28 maja 2007, 21:39
Witam Kochane,
Mnie również wpiszcie do listy grubasów, mi zostało do zrzucenia 9 kg, a pozbyłam sie juz 15 więc jeszcze troche zapasie mi zostało. Ja również nie mieszcze się w swoje ciuszki przed ciąży, chodze w mamy lub teściowej, ale i musiałam zakupić nowe.
Chyba tylko Rybcia postarała sie zrzucić te kilosy w takim krótkim czasie.
Rybciu jak ty to zrobiłaś???????????????????? że masz mniej o 20 kg
Oj znowu mały woła!
[ Dodano: 2007-05-28, 21:54 ]
To tylko fałszywy alar coś mu sie sniło.
Ale te nasze skarby rosną i są takie słodkie ,
Kamilo waży 4750, a mam go na piersi a na wieczór daje mu butle z bebilonu i jest najedzony, zadowolony i śpi jak suseł.
Dzisiaj mały miał takie smierdzące purtawki i tak bardzo sie prężył, ale zrobił kupke i juz było wszystko ok, chyba coś zjadłam nie tak.
Dziewczyny czy macie zapalone światełko u swoich dzieciaczków w nocy, bo ja musze mieć zapaloną lampke nocną, gdyż gdy tylko zgasze a mały spi tym lekkim snem zaraz się budzi, chyba potrzebuje mieć jasno w swoim pokoiku.