Oszlałyście czy jak? od rana tyle stron natrzaskac?
Poczytałam ale już nic nie napiszę, Julce sie wkurwiarka włączyła :ico_zly:
Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider] i 1 gość