przebieranki..... za goryla, a ludzie w klatce
http://www.metacafe.com/watch/479957/gorilla_prank/
Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość