

popieram :ico_brawa_01: nie ma co sie zamatrwiac :-DW sumie prawda, astres szkodzi więc lepiej zaczną się cieszyć ciążą zamiast się stale martwić! dzieki. pozdrawiam


Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”
Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Amazon [Bot], Baidu [Spider], Bing [Bot] i 1 gość