O! Jaki fajny temacik :-D
TAK
Czy kiedykolwiek żałowałaś że wyszłaś (związałaś się) akurat za tego faceta????


Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot], Semrush [Bot] i 1 gość