No coś ty?
Wiem że daję się książeczkę, różaniec, pieniążki i inne, właśnie nie wiem co więcej. A urodziny robimy dokładnie w dniu urodzin :D
Wróć do „Noworodki i niemowlęta”
Użytkownicy przeglądający to forum: Baidu [Spider], Google Adsense [Bot] i 1 gość